Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

CNC Obráběč kovů - letecký průmysl, Praha

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Praha  Vysočany, Praha
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta zabývajícího se výrobou letadlových motorů hledáme zkušené pracovníky na pozici CNC Obráběče.

Náplň práce

  • Obsluha CNC strojů
  • Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
  • Provádění obráběčských prací na základě výkresové dokumentace a požadavků
  • Provádění oprav dílů pro strojní zařízení
  • Provádění jednoduchých povrchových úprav (praní, čištění, ochrana proti korozi)

Nabízíme

  • Práce na HPP
  • Stravenkový paušál 100 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené + 1 týden placeného volna
  • Perspektivní zaměstnání u předního výrobce turbovrtulových motorů s možností profesního i osobního rozvoje
  • Mzda dle míry zkušeností a znalostí včetně počtu obsluhujících strojů
  • HPP s možností na dobu neurčitou

Požadujeme

  • Zkušenost v oboru – obráběč kovů
  • Čtení ISO souborů, znalost ovládání systému CNC (Sinumerik, Heidenhain)
  • Znalost problematiky měření dle ČSN
  • Spolehlivost a samostatnost

V případě zájmu o bližší informace nám prosím ZAŠLETE ŽIVOTOPIS spolu se svým telefonním číslem a my Vás v nejbližších dnech kontaktujeme.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE