Hledáme francouzštináře se zájmem o finance!

Lokalita Brno
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Rojíková, zobrazit tel. číslo

Umíte francouzsky, trošku anglicky a zajímáte se o oblast financí?

Popis pozice:

Vaší pracovní náplní by bylo zpracování faktur od dodavatelů. Patřila by k tomu také každodenní komunikace s nimi, protože každou nejasnost je potřeba vyřešit co nejdříve.

Profil kandidáta:

Francouzština alespoň B2 - Vaší prací by bylo procesování faktur od francouzských dodavatelů.

Pasivní znalost angličtiny - je to firemní jazyk, bez alespoň základní znalosti se tu neobejdete.

Zkušenosti nebo vzdělání v oblasti financí - faktury musí být Vaším denním chlebem.

Komunikační dovednosti - abyste dokázal/a vyřešit každou zapeklitost.

Pozitivní zákaznický přístup - dobré vztahy s dodavateli i zákazníky jsou pro nás důležité.

Nabízíme:

Možnost dalšího osobního i profesního rozvoje - chceme, abyste se s námi měli možnost neustále zlepšovat.

Smlouva na dobu neurčitou - abyste se nemuseli bát, co bude příští rok.

Týden dovolené navíc - abyste měli dostatek času si pořádně odpočinout.

Sick days (Zdravotní volno) - protože každému se může stát, že se necítí dobře.

Příspěvek na penzijní/životní pojištění - pro zajištění Vaší budoucnosti.

Příspěvek na stravování - abyste si mohli dobít baterky tím, co Vy chcete.

Příspěvek na Multisport kartu - abyste si mohli baterky i vybít. :)

Bonusy ke mzdě každých 6 měsíců - protože si vážíme loajality.

Máte zájem o tuto nabídku?