Montážní dělník, Skladník, Operátor

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Firma Pracanti s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Hledáme manuálně zručné pracovníky do strojírenské výroby na pozice: Montážní dělník, skaldník, operátor

Náplň práce:

  • práce na montážní lince, obsluha poloautomatických strojů
  • dvousměnný, třísměnný provoz Po-Pá

Požadujeme:

  • fyzická zdatnost
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, samostatnost
  • nástup ihned

Nabízíme:

  • stabilní práci na HPP
  • moderní pracovní prostředí
  • docházkový bonus, + prémie, + odměny
  • dotované stravování v objektu
  • výborná dopravní dostupnost
  • ubytování ZDARMA
  • možnost týdeních záloh

  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 22. dubna
  • České Budějovice
  • Job and Travel s.r.o.
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 18. května
  • Ostrava
  • Dalphen Development s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • S.C. Investment, s.r.o.
  • 12 200 – 15 750 Kč
  • Šťáhlavy
  • KS-Europe s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Havířov
  • ATON SECURITY s.r.o.
  • 14 000 – 20 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Möbelix, AC Jobs, s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Bergasto a.s., Alfa Pets s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Olomouc, Lutín, Přáslavice

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

auto bonus Bor dělník den hledám Most možnost náplň práce odměny operátor pozice práce pracovní pracovní prostředí pracovník prostředí samostatnost sklad stabilní stravování týden ubytování zdarma Zruč automat dar dopravní kov náplň obsluha PR prémie stroj výroby