Volné místo ve firmě ABI Special s.r.o.

Strážce kancelářské budovy Praha

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah dohoda o provedení práce (dpp)
Práce vhodná také pro seniory
Lokalita Praha  Nové Město, Praha
Firma ABI Special s.r.o.
Kategorie Ozbrojené síly a bezpečnost, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ABI Special s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti komerční bezpečnosti. Zajišťujeme převážně ostrahu obchodních center a prodejen velkého a malého retailu, ale své služby poskytujeme i klientům z oblasti kancelářských budov nebo průmyslových podniků. Stále rozšiřujeme náš pracovní tým zejména na střežených objektech. Přidejte se k nám.

Náplň práce:

Do svého týmu přijmeme pracovníka ostrahy. Jedná se o administrativní budovu „prostor recepce“, kde je náplň práce obsluha kamerového systému a pochůzková činnost.

  • Pochůzková činnost
  • Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
  • Jednoduchá administrativa

Veškeré další podrobnosti a Vaše dotazy probereme na případné osobní schůzce. Pouze muži.

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivost, pracovitost, chuť pracovat
  • Trestní bezúhonnost
  • Pouze muži
  • odborná způsobilost Strážný (kód: 68–008-E)
  • společenské vystupování

Výhoda:

  • praxe v oboru
  • chuť pracovat
  • znalost cizích jazyků

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Kompletní uniformu s příspěvkem na obuv
  • Možnost vyplácení záloh po odpracování 10 dnů
  • Komplexní zaškolení na danou pozici

  • Plzeň
  • Mark2 Corporation Czech a.s.
  • 17 300 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 9. ledna
  • Jetřichovice
  • Správa Národního parku České Švýcarsko
  • 24 710 – 34 820 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Nové Město, Praha
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 8. března
  • Kutná Hora
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 18. října
  • Humpolec
  • HOEKO - Automotive s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 18. prosince
  • Dolany, Náchod
  • Zemědělské družstvo Dolany
  • 24 000 – 26 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Kobylisy, Praha
  • Gerontologické centrum
  • 15 000 – 16 500 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na dopravu
  • Karlovy Vary
  • EDEN GROUP a.s.
  • 23 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Zaměstnanecké akcie
  • Slevy na firemní zboží

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

administrativa administrativní AJ bezpečnost Bor činnost dotazy IT kancelář možnost náplň práce obchodní obuv podnik práce pracovní pracovník Praha praxe stráž školení znalost jazyk kontrola kov náplň obchod oblast oblasti obor obsluha odbor odborná osobní PC PR prodej průmysl průmyslový případ služby systém tým výhoda způsobilost