Skladník ve výrobě cukrovinek-mzda až 135Kč/hodina!

Lokalita Benešov
Firma CentralWork s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Hrubá mzda 21.000 – 23.000 Kč

CentralWork s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici skladník. Práce vhodná i pro absolventy! Doprava z Benešovska zajištěná ZDARMA!

Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost hledáme manuální pracovníky do výroby cukrovinek na Benešovsku. Vhodné i pro absolventy! Doprava zajištěná ZDARMA!

Náplň práce:

  • manuální práce ve výrobě cukrovinek
  • balení, štítkování, zaskladňování zboží
  • příjem/výdej zboží
  • základní znalost práce na PC
  • manipulace s NZV
  • nepřetržitý provoz
  • nástup IHNED

Požadavky:

  • praxe na podobné pozici výhodou
  • zkušenost s NZV/VZV výhodou
  • výborný zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • časová flexibilita

Benefity:

  • STABILNÍ PRÁCE na HPP
  • příjemné pracovní prostředí (posilovna přímo v práci ZDARMA)
  • zajištěné svozová doprava po Benešovsku ZDARMA
  • obědy za 25Kč
  • DOCHÁZKOVÝ BONUS ve výši 6 000Kč

Doporuč známého a získej odměnu ve výši 5.000,– Kč

Poznámka:
V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: e-mail přes odpovědní formulář popř. nás kontaktujte na tel. čísle zobrazit tel. číslo .

  • Modletice
  • Kaufland Česká republika v.o.s.
  • 29 500 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
včerejší
  • Modletice
  • 33 000 – 39 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. března
  • Ostrava
  • Marcela Pagáčová
  • 3 000 – 15 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 16. března
  • Napajedla
  • Technolog
  • 25 000 – 35 000 Kč

Verold Benešov, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., BCS Automotive Interface Solutions s.r.o., Šmídl s.r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., MCE - elektroinstalace s.r.o., D.S.M. Praha s.r.o., BAKKER, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., TIR CENTRUM s.r.o., GLOBEX stroje s.r.o., Česká pošta, s.p., Kaufland Česká republika v.o.s., KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o., ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., PPL CZ s.r.o., Wolt Česko s.r.o., XXXLutz, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., NEREZ ŠKORPA s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Policejní prezidium České republiky, Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., FII GROUP s.r.o., AM Beton s.r.o., Dušan Otradovec, Mydlářka a.s., Tiferet Spedition s.r.o., Galmet spol. s r.o., V.T.F. food s.r.o., SMAILE COMPANY s.r.o., BOHEMIA BREWERY s.r.o., BEER COMPANY s.r.o., COMPAG VOTICE s.r.o., ConLogistic s.r.o., Diltana s.r.o., MAT Consulting spol. s r.o., Karel Starosta, ČSAD Benešov s.r.o., MAURITIUS PRAG s.r.o., Mintage s.r.o., JDL TRANS s.r.o., Europa Logistics s.r.o., Arkan s.r.o., MS-TEK Trade s.r.o., SALOSTAV s.r.o., Dnistrom s.r.o., RIBOTEX s.r.o., PS REXTER s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kovář / Kovářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Zkušební technik / technička, Opravář / Opravářka, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Praha 10 - Uhříněves, Praha 5 - Zbraslav, Praha 10 - Horní Měcholupy, Netvořice, Divišov, Mirošovice, Kamenice, okres Praha-východ, Velké Popovice, Mnichovice, okres Praha-východ, Strančice, Jílové u Prahy, Modletice, Sedlčany, Říčany, okres Praha-východ, Nupaky, Čestlice, Vestec, okres Praha-západ, Uhlířské Janovice, Zruč nad Sázavou, Struhařov, okres Benešov, Čerčany, Chocerady, Votice, Kunice, okres Praha-východ, Vlašim

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Rekvalifikační kurzy v kostce

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

absolvent AJ benefit benefity Benešov bonus Bor e-mail formulář hledám hodina IT kandidát mzda náplň práce nepřetržitý požadavky práce pracovní pracovní prostředí pracovník praxe prostředí sklad společnost strukturovaný životopis vhodná vhodné zdarma zdravotní zdravotní stav znalost Zruč životopis dar doprava kontakt kov náplň národní odpovědní oprava PC PR příjemné příjemné pracovní prostředí případ stav v práci výrobní výroby zkušenost