Volné místo ve firmě STEER AGENCY s.r.o.

Řidič VZV (140kč/hod čistého)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Mladá Boleslav
Firma STEER AGENCY s.r.o.
Kontakt Andrea Vojtinyi, zobrazit tel. číslo

O nás

STEER AGENCY s.r.o.

Naše společnost se zabývá zaměstnáváním vhodných uchazečů v automobilovém, strojním i farmaceutickém průmyslu. Zajišťujeme jednoduchý a efektivní způsob výběru kvalifikované a nekvalifikované síly na volné pozice.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Práce na 3 směny Nakládka a vykládka kamionu Práce ve skladu, práce se skenerem Pomocné práce na pracovišti Plnění přepravních kontejnerů materiálem Požadujeme: - Nutnost praxe na dlouhých vidlích - Nutné mít platné papíry na VZV+ praxe - Zápočtový list z předešlého zaměstnání + životopis Nabízíme: - Bez ubytování 140Kč/h čistého po zapracování 145Kč/h čistého + 1000Kč příspěvek na stravu - S ubytováním 125Kč/h-130Kč/h čistého (1500Kč ubytování) + 1000Kč příspěvek na stravu

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE