Volné místo ve firmě STEER AGENCY s.r.o.

Řidič VZV retrak (140kč/hod čistého)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Mladá Boleslav
Firma STEER AGENCY s.r.o.
Kontakt Andrea Vojtinyi, zobrazit tel. číslo

O nás

STEER AGENCY s.r.o.

Naše společnost se zabývá zaměstnáváním vhodných uchazečů v automobilovém, strojním i farmaceutickém průmyslu. Zajišťujeme jednoduchý a efektivní způsob výběru kvalifikované a nekvalifikované síly na volné pozice.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:
Práce na 3 směny
Práce ve skladu s retrakem
Vyskladňování/naskladňování materiálu
Pomocné práce na pracovišti

Požadujeme:

  • Platné papíry na VZV- zkušenosti s retrakem
  • životopis

Nabízíme:

  • Bez ubytování 140Kč/h čistého-145Kč/h čistého + 1000Kč příspěvek na stravu
  • S ubytováním 125Kč/h –130Kč/h čistého (1500Kč ubytování)+ 1000Kč příspěvek na stravu

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát