Hledáme lidem práci Manpower

Kontrolor kvality - jednosměnný provoz

Lokalita Veselí nad Lužnicí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Výbrobní firma v okolí Tábora hledá kandidáta na pozici KONTROLOR KVALITY. Nástup možní IHNED.

Popis pozice:

  • kontrola vyráběných dílců a polotovarů
  • záznamy a rozbory vad výrobků
  • spolupráce na tvorbě kontrolních plánů
  • testování a kontrola elektrických a plynových výrobků pro přípravu jídel
  • rozhodování o neshodných dílech a nakládání s nimi
  • spolupráce na preventivních a nápravných opratřeních

Profil kandidáta:

  • vyučení v ELEKTROTECHNICKÉM OBORU
  • zkušenosti s prací kontroly
  • schopnost práce s technickou dokumentací (výkresy, předpisy, postupy)
  • vyhláška č.50/1978 Sb., minimálně požadovaný paragraf 5
  • povědomí ohledně plynových rozvodů/ zařízení

Nabízíme:

  • FIXNÍ MZDA + PRÉMIE A OSOBNÍ OHODNOCENÍ
  • příspěvek na závodní stravování 50%
  • možnost kariérního růstu
  • pracovní oblečení
  • klimatizované prostředÍ
  • jistota stabilního zaměstnání s pravidelnou mzdou vždy k 10. v měsíci

Pokud Vás nabídka zaujala ozvěte se emailem nebo telefonicky.

Ševčíková Nikola

e-mail přes odpovědní formulář

zobrazit tel. číslo

  • České Budějovice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
včerejší
Zveřejněno: 22. března
  • Homole
  • STAVOKLIMA s.r.o.
  • 35 000 – 51 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 26. března
  • Homole
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Střížovice, Jindřichův Hradec
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Plzeň
  • Michal Tsametis
Zveřejněno: 18. října

Jaroslav Dvořák, FONTEA a.s., LMZ CORPORATION s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Manuvia České Budějovice, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Trèves Perfoam s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Etimos Human s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EKOSPOL a.s., CELET s.r.o., Robert Hejhal, ČES - Českobudějovická elektromontážní společnost, s.r.o., MK správní společnost s.r.o., RACCOON s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., Skanska a.s., Derpal Logistic s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., SILHOUETTE Czechia s.r.o., KV2 Audio International spol. s r.o., Pekárna Srnín s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Podlahář / Podlahářka, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Potravinářský technik / technička, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektronik / Elektronička

Soběslav, Veselí nad Lužnicí, Sudoměřice u Bechyně, Ratiboř, okres Jindřichův Hradec, Planá nad Lužnicí, Bechyně, Třeboň, Jindřichův Hradec, Tábor, Nová Včelnice, Opařany, České Budějovice, Litvínovice, Homole, Střížovice, okres Jindřichův Hradec, Kámen, okres Pelhřimov, Trhové Sviny, Milevsko, Písek, Pelhřimov, Český Krumlov

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Odbory - proč a jak je založit

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Bor elektro email event firma HR IT kandidát kontrolor kvality měsíc možnost mzda nabídka náplň práce oblečení ohledně paragraf plán postup pozice práce pracovní příspěvek růst řízení spolupráce stabilní stravování Tábor telefon zaměstnání zkušenosti díl dokument elektrický kariérní kontrola kontroly kov možnost kariérního růstu náplň obor PR profi předpis schopnost test vyučení závod záznam zkušenost