Vedoucí údržby - 1 směna

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Havlíčkův Brod
Firma JOBSTART s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Požadujeme

  • ukončené středoškolské vzdělání technického směru (strojírenství,…)
  • praxe v oboru nástrojárenství
  • znalost práce s technickou dokumentací
  • schopnost vést kolektiv cca 7 lidí
  • samostatnost a flexibilita v řešení zadaných úkolů

Pracovní náplň

  • budete mít na starosti vedení chodu údržby a nástrojárny
  • v případě potřeby se budete účastnit při opravách, údržbě výrobních zařízení a výrobě nebo údržbě forem a střižných zařízení
  • budete zodpovědný za vedení technické dokumentace
  • úzká spolupráce s odděleními napříč společností
  • možnost rozvržení pracovní doby podle sebe

Nabízíme

  • práce v české stabilní výrobní firmě s dlouholetou praxí
  • práce v nové moderně vybavené dílně
  • finanční ohodnocení – dle Vašich profesních zkušeností
  • docházkový bonus
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování
  • možnost odborného růstu – školení, semináře, kurzy
  • za odpracované roky – dny volna na víc
  • široký prostor k seberalizaci

Máte zájem o tuto nabídku?