Vedoucí údržby - 1 směna

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havlíčkův Brod
Firma JOBSTART s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

JOBSTART s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • ukončené středoškolské vzdělání technického směru (strojírenství,…)
  • praxe v oboru nástrojárenství
  • znalost práce s technickou dokumentací
  • schopnost vést kolektiv cca 7 lidí
  • samostatnost a flexibilita v řešení zadaných úkolů

Pracovní náplň

  • budete mít na starosti vedení chodu údržby a nástrojárny
  • v případě potřeby se budete účastnit při opravách, údržbě výrobních zařízení a výrobě nebo údržbě forem a střižných zařízení
  • budete zodpovědný za vedení technické dokumentace
  • úzká spolupráce s odděleními napříč společností
  • možnost rozvržení pracovní doby podle sebe

Nabízíme

  • práce v české stabilní výrobní firmě s dlouholetou praxí
  • práce v nové moderně vybavené dílně
  • finanční ohodnocení – dle Vašich profesních zkušeností
  • docházkový bonus
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování
  • možnost odborného růstu – školení, semináře, kurzy
  • za odpracované roky – dny volna na víc
  • široký prostor k seberalizaci

Seřizovač CNC Strojů

Nutně vás hledají
  • Třemošnice
  • DAKO-CZ, a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 18. dubna
  • Krucemburk
  • INTERMONT s.r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
Zveřejněno: 19. dubna
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Pardubice
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • 21 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 31. července
  • Leskovec
  • Zaměstnanci pro Vás s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 28. srpna
  • Brno
  • Optimal-Energy.cz, a.s.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 21. srpna
  • Přerov
  • SYRMEX spol. s r.o.
  • 18 000 – 21 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o., DAKO-CZ, a.s., HARTMANN - RICO a.s., DELTA & PERSONAL s.r.o., Ing. Jiří Papst, SIMIX GROUP s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., INTERMONT s.r.o., O.K. solution, s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Randstad HR Solutions s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., SKYCLEAN s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., ALBAform CZ s.r.o., Amikov job, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Lead - HR Services s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Markmont, s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně textilií, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Jihlava, Třemošnice, Havlíčkův Brod, Oudoleň, Chotěboř, Světlá nad Sázavou, Polná, Humpolec, Hybrálec, Krucemburk, Polnička, Žďár nad Sázavou, Vysočina, Hlinsko, okres Chrudim

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

bonus Bor den dění dokumentace hodnocení IT kurz kurzy Most možnost náplň práce nové ohodnocení práce pracovní praxe příspěvek růst řízení samostatnost seminář společnost spolupráce stabilní stravování školení vedení vedoucí vzdělání znalost české daný díl dny doby dokument finanční kolektiv kov náplň nástroj obor odbor odborné oddělení odpovědný PR pracovní doby pracovní náplň profesní případ rok řešení schopnost směna stroj strojírenství technické úkol volna výrobní zkušenost