Hledáme lidem práci Manpower

Manažer údržby

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Mezinárodní výrobní firma na Ostravsku hledá MANAŽERA ÚDRŽBY, který by se se svými podřízenámi postaral o údržbu strojního zařízení a budov firmy. Můžete se těšit na velmi příjemnou pracovní kulturu, usměvavé a přátelské kolegy a atraktivní mzdu.

Popis pozice:

  • komplexní vedení oddělení údržby strojů a zařízení (TPM, efektivní plánování odstávek, přesuny linek apod.)
  • dosahování vysoké efektivnosti a snižování nákladů
  • zodpovědnost za tvorbu budgetu oddělení - inventarizaci dílů, sledování nákupních objednávek, schvalování faktur a celková správa rozpočtu oddělení
  • správa a řízení technické dokumentace, kontrola nákladů, zavádění metod Continuous Improvement
  • práce v systému SAP
  • vedení, hodnocení a rozvoj celého týmu údržby, pravidelná školení v souladu s právními předpisy
  • zodpovědost za údržbu a správu budov
  • reporting vedení společnosti

Profil kandidáta:

  • VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici v údržbě, technologii min. 5 let
  • znalost výrobních technologií a zařízení, orientaci v technické dokumentaci
  • rozhodnost, velmi dobré řídící a organizační dovednosti
  • komunikativní znalost AJ (nadřízený cizinec)

Nabízíme:

  • Zázemí dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti s dlouhodobou perspektivou
  • Life&work balance - klient myslí na osobní volno svých zaměstnanců (minimum přesčasů)
  • Využití AJ
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené

  • Ústí nad Labem
  • Marksová Kateřina
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. května
  • Krištofová Lenka
Zveřejněno: 8. prosince
  • Trnková Vladimíra
Zveřejněno: 15. března
  • Jílové u Prahy
  • Manpower
Zveřejněno: 31. července
  • Postřižín
  • Skladník/skladnice
  • 20 930 – 24 000 Kč

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

AJ den dění dokumentace firma hodnocení IT kandidát manažer mezinárodní nadřízený náplň práce nová odpovědnost OZP plán plánování pozice práce pracovní pracovní prostředí práva prostředí přesčas reporting rozvoj řízení sledování SOU společnost společnosti správa stravování školení vedení volno vysoké vzdělání zaměstnanců znalost cizinec díl dokument dovednost dovolené firmy kontrola kov náklad náplň národní oddělení organizační dovednost organizační dovednosti osobní PR právní profi přátelské předpis příjemné příjemné pracovní prostředí report stroj systém technické technolog tým výrobní závod