Hledáme montážní dělníky/dělnice na 2 směny - Liberec!

Lokalita Liberec
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Kateřina Gold, zobrazit tel. číslo

Hledáme montážní dělníky a dělnice na ranní a odpolední směnu do výrobní firmy v Liberci!

Závodní stravování, rychlý přestup do kmene a přátelské prostředí.

Nástup ihned :)

Popis pozice:

- práce ve výrobě

- dokončovací práce na výrobcích

- jednoduchá kontrola výrobku

Profil kandidáta:

- předchozí zkušenost ve výrobní společnosti

- chuť do práce

- ideálně možnost nástupu co nejdříve

Nabízíme:

- nástupní mzdu 120 - 145 Kč/hod.

- fajn pracovní kolektiv

- rychlý přestup do kmene (cca po 3-4 měsících)

- závodní stravování

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?

Pošlete mi svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo mi zavolejte na tel. zobrazit tel. číslo!

Těším se na Vás :)

Máte zájem o tuto nabídku?