Práce: OPERÁTOR/KA VÝROBY - Jablonec nad Nisou

lokalita: Liberec zadavatel: LUTO Automotive CZ, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Základní informace:
Hledáme šikovné výrobní operátory pro našeho významného klienta v Jablonci nad Nisou.

Náplň práce:

  • Obsluha stroje na výrobu gumových hadic
  • Pracovní doba PO – PÁ 8 hodin – 3 směnnost nebo nepřetržitý provoz – 8 hodin
  • Místo pracoviště Jablonec nad Nisou/Kokonín
  • Možnost nástupu IHNED

Nabízíme:

  • Stabilní a dlouhodobé zaměstnání
  • Práce na HPP na dobu neurčitou
  • Zajímavé finanční ohodnocení – až 20.000 Kč/čist.
  • Navýšení platu po zkušební době
  • Docházkový bonus za 100% docházku (3000 Kč)
  • Příspěvek na stravu a dopravu
  • Možnost vyplácení záloh
  • Hrazená lékařská prohlídka
  • Pracovní oblečení zdarma

Požadujeme:

  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Manuální zručnost
  • Dobrý zdravotní stav

Pokud může být tato pozice vhodná právě pro Vás, navštivte nás od 8 – 16 hodin na adrese: LutoAutomotive s.r.o., Dr. Milady Horákové 1, Liberec nebo neváhejte zaslat Váš životopis či případný dotaz.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Liberec

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.