Ozz / Čid / Práce Pro Invalidní Důchodce

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma AVES PLUS, spol. s r.o.
Kategorie Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 13.000 – 14.999 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 2. 2017

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce

  • vrátnická činnost
  • jednoduchá administrativa
  • uvítání návštěv

Nadpis

Požadujeme

  • trestní bezúhonost
  • příjemné vystupování

Nadpis

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zkrácený úvazek
  • možnost volby směn
  • profesionální zaškolení

  • Brno
  • STAREZ - SPORT, a.s.
  • 28 600 – 29 600 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 26. dubna
  • Brno
  • Generace Care z.ú.
  • 6 000 – 8 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 25. dubna
  • Brno
  • BUBO travel agency, s.r.o.
  • 1 000 – 3 000 €
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 23. dubna
  • Modřice
  • STANKULYČ, družstvo
  • od 18 900 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Modřice
  • LAMITO group s.r.o.
Zveřejněno: 11. března
  • Česká
  • RM AUTOCENTRUM s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. února
  • Ostrava
  • A1 logistický park s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • Ostrava

Proveon, a.s., Větrník, s.r.o., STAREZ - SPORT, a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Česká pošta, s.p., Generace Care z.ú., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., RANOB s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., BUBO travel agency, s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Pohřebnictví NOSTALGIE, s.r.o., STANKULYČ, družstvo, LAMITO group s.r.o., Obec Nebovidy, VEGATIME s.r.o., RM AUTOCENTRUM s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Bankovní pracovník / pracovnice, Barista / Baristka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Dezinfektor / Dezinfektorka, Plavčík / Plavčice, Pracovník / pracovnice pohřební služby, Pracovník / pracovnice ve službách, Dělník / Dělnice, Odborný pracovník / pracovnice, Sanitář / Sanitářka, Obchodní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Automechanik / Automechanička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Pracovník / pracovnice mytí vozidel a strojů, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Brno, Modřice, Nebovidy, okres Brno-venkov, Šlapanice, okres Brno-venkov, Česká

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

administrativa AJ činnost důchod důchodce hodnocení invalidní důchodce možnost náplň práce ohodnocení práce školení úvazek zkrácený úvazek finanční invalidní náplň PR příjemné