ELEKTROMECHANIK – Ostrava – až 40 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Ostrava
Firma SH Job Partners s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 33.000 – 40.000 Kč

O nás

Algarin Work s.r.o.

Náplň práce:

  • Provádění preventivní a poruchové údržby strojů a strojních zařízení
  • Kontrola stroje na základě předepsané specifikace za pomocí měřidel
  • Pravidelná kontrola, oprava nebo výměna čidel, stykačů, bezpečnostních zámků, senzorů
  • Oprava kabeláže, seřizování frekvenčních měničů, nastavování kamerových systémů
  • Provádět rozbory problémů a navrhovat technická řešení
  • Úzká spolupráce s ostatními kolegy z oddělení Údržby (PLC programátoři, Technici údržby, strojní mechanici a hydraulikáři)

Co od Vás očekáváme:

  • SOU, SŠ zaměření elektro
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní údržbě výhodou
  • Odbornou způsobilost v elektrotechnice, minimálně §6, (v případě, že máte pouze §5 nevadí, zaučíme Vás k získání §6)
  • Znalost mechaniky, hydrauliky a pneumatiky výhodou (válce, hydraulické rozvaděče, proporcionální ventily)
  • Výhodou znalost technologie frekvenčních měničů, PLC systémů, obecně robotiky (produkt Siemens a Fanuc)
  • Orientace v elektro dokumentaci
  • Orientace ve strojní a hydraulické dokumentaci výhodou
  • Práce v nepřetržitém provoze (krátký, dlouhý týden)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Jistotu zaměstnání
  • Motivující mzdu (čím víc toho umíte, tím víc si můžete vydělat)
  • Pravidelnou valorizaci mezd 1x ročně
  • Obědy jen za 46 Kč za hlavní jídlo a polévku nebo salát, které nám vaří známá Jídelna OPEN na každé směně, na 12-ti hodinových směnách možnost teplého jídla 2x denně
  • Kompenzace nákladů na cestu do zaměstnání i pro ostravské zaměstnance
  • Nákup brzdových destiček za výrobní náklady
  • Vlastní kuřárna, nápojové automaty, stojany s pitnou vodou, relaxační koutek

1.-2. měsíc 275 HPP/Netto – 350 ZL , od 3. měsíce– 300 HPP/Netto – 385 ZL

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Odbory - proč a jak je založit

auto bezpečnost Bor den dění elektro elektromechanik EU event hlavní IT jídlo měření měsíc možnost náklady náplň práce Ostrava pec práce praxe řízení SOU specifika spolupráce technologie týden zaměstnání získání znalost automat dokument jídla kompenzace kontrola náklad náplň odbor oddělení oprava Ostatní pomoc PR problém program programátoři případ robot řešení stav stroj systém technici technická technolog vydělat výměna výrobní způsobilost