Hledáme lidem práci Manpower

PLC specialista se zkušenostmi v elektrotechnice, 1 směna

Lokalita Nebřehovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace
Hrubá mzda 40.000 – 60.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Nabízíme volnou pozici PLC programátora, který rozumí elektrotechnice a programování jednoúčelových zařízení.

Popis pozice:

  • Spolupráce s konstruktéry.
  • Vývoji nových zařízení.
  • Tvorba řídících programů - jednoúčelových zařízení.
  • Finalizace detailů na základě zpětné vazby z montáže.
  • Zprovoznění stroje u zákazníka, zajištění servisu.

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti s programováním (Siemens a TIA-portal).
  • Znalost řídících systémů výhodou (OMRON, BECKHOFF, Schneider Electric),
  • Zkušenosti s robotizací (KUKA, Staübli, ABB, Fanuc).
  • Zkušenosti s jednoúčelovými zařízeními.
  • Elektrotechnické vzdělání, vyhláška §50 výhodou.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Komunikativní znalost angličtiny.

Nabízíme:

  • Možnost být součástí menší a stabilní firmy v Nebřehovicích, nedaleko Strakonic.
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování.

V případě zájmu mi zanechte životopis. Pro více informací mě můžete kontaktovat.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba

  • České Budějovice
  • Engel strojírenská spol. s r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
včerejší
  • Teplice
  • Job Point spol. s r.o.
Zveřejněno: 5. února
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • HR Direct s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Kafetérie
Zveřejněno: 29. prosince
  • Poděbrady
  • PAMA Poděbrady s.r.o.
    Benefity:
  • Služební auto
Zveřejněno: 19. června
  • Plzeň
  • NOVÝ PEKING, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. května
  • Liberec
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Masáže na pracovišti
Zveřejněno: 28. května
  • Náměšť nad Oslavou
  • AGENTURA RR s.r.o.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

AJ elektro flexibilní hodnocení HR inzerát inzeráty kandidát místa možnost ohodnocení pec postup pozice práce pracovní pracovní místa programátor příspěvek řízení SOU specialist specialista společnost společnosti spolupráce stabilní stravování uchazeč volno vyšší vzdělání zkušenosti znalost životopis dovolené finanční firmy kontakt list PR profi program případ přístup robot servis schopnost směna součást stroj systém technické tvorba volná pracovní místa zákazník zkušenost