Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jednoduchá práce ve výrobě/skladu-muži i ženy, svozy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Přerov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 22.500 – 38.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Chcete se stát součástí moderní a stabilní firmy a mít svozy zdarma, možnosti kariérního růstu a mnoho zajímavých benefitů? Přidejte se do fajn kolektivu firmy, která je jedním z předních výrobců komponentů do aut pro zákazníky jako je Jaguar, Audi. apod. Hledáme šikovné kolegy na různé strojní pozice.

Nástup je možný ihned, a to přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání. Práce je vhodná svým charakterem spíše pro muže.

Možný nástup je ihned. Pozice je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.

A co bude vaším úkolem?

  • údržba a oprava vstřikovacích forem
  • revize strojů a kontrola stavu náhradních dílů

Pracovní doba: třísměnný provoz PO-PÁ (prac. doba 6:00 – 14:00, 14:00–22:00, 22:00–6:00)

Místo výkonu práce: Prostějov (výborná dostupnost z vlaku i autobusu)

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení až 42 000 Kč. dle pozice a praxe s možností kariérního růstu
  • svozy z Přerova a Prostějova zdarma na všechny směny
  • docházkový bonus 500 Kč/měs.
  • dobře placené dobrovolné přesčasy (příplatky za víkend 50+25 %)
  • volné víkendy, prac. dobu 7,5 h denně
  • dotované závodní stravování v nové, moderní kantýně
  • zaškolení na odbornou pozici
  • nemonotónní pracovní náplň
  • pracovní oděvy
  • příjemný kolektiv i pracovní prostředí
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti
  • stabilní zaměstnání v moderním výrobním závodě a mnoho dalšího

Požadujeme:

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (prac. doba 6:00 – 14:00, 14:00–22:00, 22:00–6:00)
  • alespoň menší praxe v nástrojářině nebo se seřizováním vstřikolisů
  • znalost výkresové dokumentace

  • Tovačov
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 28 500 – 32 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Hranice, Přerov
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. března
  • Vysočany, Praha
  • Ing. Eva Uchytilová
  • 60 000 – 70 000 Kč
    Benefity:
  • Služební auto
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 29. prosince

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., LUMA trading s.r.o., RenoServices, s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Advantage Consulting, s.r.o., M E T E C H  s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., MONT-KOVO, spol. s r.o., SH Job Partners s.r.o., Hřiště v CAJKU s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Achenbach Systems s.r.o., Comac jobs s.r.o., Bergasto a.s., Markmont, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CERCLING CORP s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Recovera Využití zdrojů a.s., AB Max Lisovna Kovářov s.r.o., MedicProgress, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Kovář / Kovářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Mechanik / Mechanička, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Řidič / Řidička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Aranžér / Aranžérka, Obsluha strojů, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice

Olomouc, Přerov, Troubky, Tršice, Dolní Újezd, okres Přerov, Radotín, Věrovany, Tovačov, Hulín, Velká Bystřice, Kroměříž, Milenov, Hlubočky, Všechovice, okres Přerov, Hranice, okres Přerov, Němčice nad Hanou, Potštát, Hněvotín, Fryšták, Prostějov

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

agenturní zaměstnávání AJ auto benefit bonus Bor den doba dokumentace hledám hodnocení HR IT místo možnost náplň práce nové oděv oděvy ohodnocení plat pozice práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí praxe Prostějov prostředí Přerov přesčas přesčasy příplatky růst sklad směny SOU společnost společnosti stabilní stravování školení Týn vhodná víkend výkon zaměstnání zaměstnávání zdarma znalost agent dar díl dobro dokument firmy kariérní kolektiv kontrola kov místo výkonu práce možnosti mzdové náplň nástroj odbor oprava placené PR pracovní náplň příjemný součást stav stroj údržba úkol výrobní zákazník závod