Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Operátor skladu | Řidič VZV | Mzda od 25 000,-Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karviná
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE !

Náplň práce:

● práce ve skladu
● řízení VZV nebo el. vozíku
● manipulace s materiálem
● zodpovědnost za příjem a kontrolu materiálu
● expedice hotových výrobků

Co od Vás očekáváme:

● praxe ve skladu výhodou
● praxe s řízením elektrického vozíku, VZV výhodou - průkaz není nutný !
● ochota pracovat na směny
● nástup možný ihned
● manuální zručnost
● spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

● základní mzda od 25 000,– Kč - dle zkušeností
● stravenkový paušál, flexy pasy
● nástup pod kmen
● dovolená navíc za odpracované roky
● multisport karta

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Parkoviště Parkoviště

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna
  • Karviná
  • SAPLER a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Těrlicko
  • IMPRO nábytek s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
včerejší
  • Český Těšín
  • Aga24, s.r.o.
  • 28 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
  • Frýdek-Místek
  • Práce od Karla s.r.o. "v likvidaci"
  • 23 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 29. prosince
  • Lhotka, Praha
  • Ústav sociálních služeb v Praze 4,…
  • 23 900 – 28 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Masáže na pracovišti
  • 28 340 – 46 000 Kč
    Benefity:

WITKOWITZ ENVI a.s., KOVONA SYSTEM, a.s., Comac jobs s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Lead - Project Advices s.r.o., Jan Hefner, ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., SAPLER a.s., O.K. solution, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Trenkwalder a.s., DeLu WORK s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Technické služby Havířov a.s., IMPRO nábytek s.r.o., Aga24, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Etimos Human s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Analytik / analytička IT, Specialista / specialistka IT, Technik / technička IT, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Slévač / Slévařka, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Český Těšín, Třinec, Rychvald, Bohumín, Karviná, Petrovice u Karviné, Orlová, Havířov, Těrlicko

Rekvalifikační kurzy v kostce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

dovolená mzda náplň práce odpovědnost operátor paušál práce praxe řízení sklad směny sport stravenkový paušál Zruč elektrické karta kov materiál náplň navíc PR rok zkušenost