Hledáme lidem práci Manpower

Experienced Recruiter for Great Team - Prague

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Excellent opportunity for an experienced recruiter in the center of Prague.

Popis pozice:

Come to work in a fantastic environment in one of the city's most modern and beautiful buildings directly in Prague's city center!

Fruit on the table every day, a stocked coffee bar and of course every possible resource for sourcing top candidates for our multitude of clients will all be at your disposal. No business development is required, as we have a team that consistently engages with top hiring companies in the Czech Republic.

Profil kandidáta:

If you are able to source and interview candidates, manage a portfolio of clients through excellent communication, and remain flexible in an ever-changing market, then we have a position for you. We offer a solid base pay as well as a great rate of commission per placement.

Experience in the fields of Engineering or IT will be very welcome, but are not a requirement if you have good recruiting skills. An excellent level of English and Czech is mandatory.

Nabízíme:

· Solid base pay

· Uncapped commission

· 5 weeks of paid vacation

· flexible work schedule

· home office

· meal tickets

· discounted Multi-Sport card

· autonomous work environment

  • Staré Město, Praha
  • GR - Kaiser s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Kostelec nad Orlicí
  • TTV spedice spol. s r.o.
  • 30 000 Kč
  • Brno
  • PMC food, s.r.o.
  • 16 000 – 25 000 Kč
  • Jičín
  • WIKY, spol. s r. o.
  • od 17 000 Kč

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Rekvalifikační kurzy v kostce

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

auto business business development home office HR IT kandidát Most náplň práce NDA Office pozice práce Prague RECRU recruiter SOU sport bar náplň PR profi