Volné místo ve firmě McDonald's

Zaměstnanec provozu restaurace

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené
Lokalita Plzeň
Zadavatel McDonald`s ČR spol. s r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 19.500 – 22.500 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

McDonald`s ČR spol. s r.o.

Jsme společnost provozující jeden z největších světových řetězců rychlého občerstvení. Pro naše týmy hledáme spolehlivé spolupracovníky v podnicích po celé České republice. Každá restaurace nabízí benefity navíc, které se mohou lišit podle lokality či pracovní pozice. Rádi vám vše představíme na osobním pohovoru.

Jsme jednička na trhu v rychlém občerstvení. Hledáme spolehlivé lidi, kteří se nebojí nových výzev. Jsme známí tím, že svůj tým rádi rozvíjíme, a ti, kteří chtějí, mají šanci u nás kariérně růst.
Práce u nás je vhodná i pro studenty a maminky s dětmi, protože je možné přizpůsobit pracovní dobu jejich specifickým potřebám. Nabízíme ranní i odpolední směny v restauraci McDonald´s Plzeň.

Náplň práce:

  • Hlavní náplní práce je příprava jídla, ale stejně důležité je usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled restaurace.

Co od Vás očekáváme:

  • máš chuť učit se novým věcem, jsi zodpovědný a je na tebe spoleh
  • v práci je pro tebe důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzdu 127 Kč/h na plný i zkrácený úvazek
  • osobní odměnu podle toho, jak se tobě a restauraci povede
  • noční příplatek 25,-/hod.
  • 50% slevu na stravování
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů (Top4Football, DATART, O2Family, Knihy Dobrovský, Ryor, Marionnaud a další)
  • mzda na stanoveném účtu, ve stanoveném termínu do 15. dne v měsíci
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti

Benefity

  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Jindřichův Hradec
  • McDonald's
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro rodiče
Zveřejněno: 13. října
  • Stránecká Zhoř
  • 23 000 – 28 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 30. dubna
  • Měřín
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 7. února
  • České Budějovice
  • 16 000 – 20 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. května

NOVAPLAN PLUS spol. s r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Skupina H5, Globus ČR, v.o.s., MARCCRAB GASTRO CB s.r.o., Han Food Restaurants s.r.o., HOTEL PLZEŇ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., PANDA T-P s.r.o., WJY s.r.o., CTP Hotel Operations Pilsen, spol. s r.o., Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje, Hawas Abde, Den-y-sek s.r.o., B 2 B Plzeň - zařízení školního stravování, s.r.o., Marie Csölleová, Zlatá kráva gastro s.r.o., 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace, EXIMPO PLZEŇ, spol. s r.o., GTH catering a.s., PIVSTRO s.r.o., EnergoSlužby s.r.o., ASTHALAKSHMI GROUP, s.r.o., BAGSY PIZZA s.r.o., Alvosoft s.r.o., Rayamajhi Consulting s.r.o., Mgr. Julija Tigaj, IGNORIS s.r.o., RAYAMAJHI s.r.o., Li qing food s.r.o., Thi My Doová, A Restaurant Group s.r.o., ASIA VICTORY s.r.o., Santosh Rayamajhi, Di Napoli s.r.o., NÁMOŘNÍK s.r.o., Alienband s.r.o., HOSPODSKA U Šenku s.r.o., GUDDI s.r.o., SAHAR ČR s.r.o., Happy Mano s.r.o., LŮŽIK s.r.o., TARTU, s.r.o., Lavdim Palloshi, LONG YAN s.r.o., Mely Gastronomy s.r.o., MASALA GHAR s.r.o., PROFOOD s.r.o., Simply Indian s.r.o., WK IMPORT s.r.o., Ahmed Refaat Mohamed Kamel, Pavel Šipla, HOSPODSKA Plzeň s.r.o., MEI WEI YUAN s.r.o., WUZHANG s.r.o., Cuong Tran Kim, GUAN JUN s.r.o., Základní škola a Mateřská škola generála Pattona Dýšina, příspěvková organizace

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Obchodní manažer / manažerka, Promotér / Hosteska, Obsluha lidí, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pizzař / Pizzařka

Plzeň, Dýšina

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

AJ benefit data den IT Kladno mzda náplň práce partner pec plat Plzeň práce restaurace růst směny zaměstnanec zaměstnavatel dobro náplň PR student trh