Hledáme lidem práci Manpower

Doplňování zboží Uherské Hradiště

Lokalita Uherské Hradiště
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete super brigádu v super kolektivu?

Tak neváhejte a využijte této příležitosti!

Popis pozice:

Jedná se o brigádu doplňování zboží v supermarketu.

Profil kandidáta:

+ Ranní od 7:00 - 13:00

+ 18 let

+ Příjemné vystupování a chuť pracovat

Nabízíme:

+ Hodinová mzda 112 Kč/hod

+ Možnost nástupu ihned

+ Pravidelnou výplatu peněz

+ Super kolektiv

Chcete tuto skvělou brigádu? Využijte této příležitosti a ozvěte se mi.

  • Mařatice, Uherské Hradiště
  • EVPÚ Defence a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
včerejší
  • Veletiny
  • ZETÍKOVA PEKÁRNA s.r.o.
  • 16 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Hodice
  • Zemědělské družstvo "Roštýn"
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. března
  • Telč
  • Telčská strojírenská, a.s.
  • 22 000 – 26 000 Kč
  • Telč
  • 17 000 – 22 000 Kč
  • Znojmo
  • Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace
  • od 17 000 Kč
  • České Budějovice
  • MAKA THERM CZ s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • GW LOGISTICS a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Union Grid s.r.o.
  • 24 000 – 32 000 Kč
  • Hradec Králové
  • MIKO 2000 s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Zašová
  • Mézl a Janíček s.r.o.
  • 19 320 – 20 000 Kč
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • QTK s.r.o.
  • 17 800 – 18 000 Kč

AULO MJCZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., EVROPA realitní kancelář, EVPÚ Defence a.s., ZETÍKOVA PEKÁRNA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., RPG Recycling, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Ptáček - velkoobchod, a.s., LAPP Czech Republic s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., OXALIS Retail s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Lidl Česká republika s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., ZÁLESÍ a.s., RECRUITMENT FACTORY s.r.o., METALL Kyjov, spol. s r.o., Hobel online media s.r.o., HANYA corporation s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., TextilEco a.s., SMS finance, a.s., KALINA industries s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Analytik / analytička obchodu, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Nákupčí, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní specialista / specialistka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Manager, Obsluha lidí, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dekoratér / Dekoratérka, Dělník / Dělnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Realitní makléř / makléřka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Prodejce / prodejkyně zájezdů, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Uherské Hradiště, Mařatice, Uherské Hradiště, Veletiny, Uherský Ostroh, Veselí nad Moravou, Uherský Brod, Otrokovice, Malenovice, Zlín, Luhačovice, Zlín, Kyjov, okres Hodonín, Kroměříž, Lužkovice, Zlín

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

HR IT kandidát možnost mzda náplň práce nová plat pozice práce Uherské Hradiště kolektiv náplň PR profi příjemné příležitost příležitosti