Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme siláka do výrobní společnosti - NÁSTUP DO KMENE SPOLEČNOSTI

Lokalita Havraň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Hrubá mzda 30.000 – 33.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do nového výrobního závodu ( ne automotive ) hledáme operýtory výroby.

Popis pozice:

– obsluha stroje

- manipulace s materiálem ( těžká břemena )

– kontrola výrobků

– vyplňování dokumentace

– úklid pracoviště

- kooperace s kolegy

Profil kandidáta:

– zkušenosti z výrobní společnosti podmínkou ( min 2 roky )

– ochotu pracovat na směny

– spolehlivost a pečlivost

– fyzická zdatnost

Nabízíme:

– zajímavá fixní mzda

– příspěvek na stravování

– týden dovolené navíc

– možnost karierního růstů

– možnost být u rozjezdu nové výrobní firmy

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže a připojíte Váš strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Chomutov
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Žatec, Louny
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. března
  • Ústí nad Labem
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
včerejší
včerejší
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Slaný

Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., JOB spectrum s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., STILL ČR spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Human-Res s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., PATOK a.s., APB - PLZEŇ a.s., Lidé a Příležitosti s.r.o., Agentura práce Gadasová s.r.o., LOGIT s.r.o., MEGAWATT s.r.o., UNIFRAX s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., ESON s.r.o., UL*KRAS stavební společnost s.r.o., Skanska a.s., IZOMAT stavebniny s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., Golf Beřovice s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Quality Shop s.r.o., SH Job Partners s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Mechanik / Mechanička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Havraň, Most, Postoloprty, Chomutov, Žatec, okres Louny, Litvínov, Louny, Kadaň, Teplice, Podbořany, Dubí, Klášterec nad Ohří, Krupka, Lovosice, Siřejovice, Přestanov, Ústí nad Labem, Rakovník, Žitenice, Beřovice, Slaný, Velké Březno, Kladno

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

AJ auto den dokumentace hledám HR inzerát inzeráty kandidát místa možnost mzda nové pečlivost postup pozice pracoviště pracovní pracovní místa příspěvek růst směny SOU společnost společnosti stravování strukturovaný životopis týden týden dovolené navíc uchazeč vyšší zkušenosti životopis dokument dovolené firmy kontrola materiál navíc obsluha odpovědní operace PR profi případ přístup rok stroj volná pracovní místa výrobní výroby závod zkušenost