Hledáme lidem práci Manpower

Senior finanční účetní

Lokalita Nový Bydžov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici samostatné účetní, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá výrobou strojírenských komponentů pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Můžete se těšit na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Nový Bydžov

Popis pozice:

spolupráce při auditech a ročních závěrkách

kontrola a účtování tuzemských i zahraničních faktur vydaných

evidence pohledávek, zápočty

samostatné účtování, kurzové rozdíly, časové rozlišení, dohadné položky

příprava a kontrola podkladů pro DPH

zpracování účetních dokladů v rámci závěrkových prací

komunikace a spolupráce s externími auditory

účtování banky, správa daní

Profil kandidáta:

praxe na obdobné pozici

znalost podvojného účetnictví a orientace v účetních a daňových předpisech

spolehlivost, pečlivost, samostatnost

dobrá znalost excelu

AJ- základní znalost- schopnost odepsat na email

analytické myšlení a schopnost dodržovat termíny

Nabízíme:

individuální finanční ohodnocení odvíjející s od vašich zkušeností

flexibilní začátek a konec pracovní doby

5 týdnů dovolené

stravenky, sick days

možnost občasné práce z domova

firemní akce, přátelské pracovní prostředí

  • Třinec
  • GANSA EKONOMIKA s.r.o.
  • 15 000 – 19 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. února
  • Vítkov
  • Best Account s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Peruc
  • Mateřská škola Peruc, okres Louny,…
  • 25 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 9. září
  • Kryry
  • LOTER SECURITY ELECTRONIC s.r.o.
  • od 14 600 Kč
  • Jimlín
  • PP - Stavby s.r.o.
  • 21 400 – 22 000 Kč
  • Třeboň
  • INTERNETLÉKÁRNA.CZ s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Bzenec
  • Burg Ocet s.r.o.
  • 22 300 – 29 400 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jičín, Hradec Králové, Pardubice, Nymburk

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

AJ akce audit auditor bonus bonusy Bydžov daň den domov email evidence flexibilní hledám hodnocení HR IT kandidát komunikace kurz místo Most možnost náplň práce nové Nový Bydžov ohodnocení pečlivost pozice práce práce z domova pracovní pracovní prostředí práva praxe prostředí rozdíl samostatnost sick day SOU společnost společnosti spolupráce správa stravenky účetní výkon zaměstnanec znalost české člen daňový daný díl doby dovolené DPH externí finanční firemní kontrola kov místo výkonu práce myšlení náplň PR pracovní doby profi projekt přátelské předpis příprava roční schopnost stroj termín tým účetnictví z domova zahraniční zaměstnanecký zkušenost