Hledáme lidem práci Manpower

Daňový a účetní manažer - EMEA

Lokalita Nýřany
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Pojďte pracovat pro společnost, která vytváří produkty pro nejnovější osobní vozy Mercedes a další celosvětové značky.

Hledáme zkušeného člověka, který by rád prouhloubil znalosti napříč EMEA a dokázal vést menší tým lidí.

Popis pozice:

  • zajišťování hladkého průběhu finančních procesů, operací, controllingu a transakcí v souladu s právními požadavky, zásadami a strategickým plánováním
  • zajišťování platné kalkulace cen a nákladů na produkty a projekty
  • poskytování podpory evropskému vedoucímu daňového oddělení
  • podpora vedoucího daňového oddělení při zajišťování odpovídající úrovně interních daňových zdrojů
  • provádění kontrol všech připravených daňových přiznání k dani z příjmů s koordinační podporou vedoucího oddělení daní
  • podpora vztahů s daňovými a auditorskými partnery skupiny

Profil kandidáta:

  • VŠ ekonomického směru
  • angličtina na velmi dobré úrovni - jednání napříč Evropu
  • odborné zkušenosti 7-10let
  • silné základy v oblasti (daňového) účetnictví a praxe získaná ve velké mezinárodní organizaci, nejlépe ve výrobním sektoru
  • zkušenosti s evropskými daňovými režimy
  • vynikající komunikační dovednosti
  • IT dovednosti (dobrá znalost MS Office, zejména Excel, SAP)
  • vysoká úroveň sebevědomí, silné analytické schopnosti

Nabízíme:

  • stabilní prostředí s příjemným pracovním prostředím
  • nadstandardní mzda + pravidelné měsíční bonusy
  • 13. a 14. plat
  • týden dovolené navíc
  • stravenky v hodnotě 130,- – plně hrazené zaměstnavatelem
  • částečný Home Office
  • flexibilní pracovní doba
  • benefity za docházku bez absencí
  • pracovní doba 7,5 hodiny
  • káva na pracovišti zdarma
  • po zapracování věrnostní odměny, půlroční bonusy
  • práce na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Plzeň
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Plzeň
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 70 000 – 90 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Plzeň
  • NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro…
  • 40 000 – 80 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
Zveřejněno: 22. března

EVROPA realitní kancelář, ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Partners Financial Services, a.s., Česká pošta, s.p., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Trenkwalder a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Stavitelství Kamínek s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Zemědělský svaz České republiky, WOOD SEEDS s.r.o., FORTISSIMO, spol. s r.o., REDIMAX spol. s r.o., Pavel Munduch, GTH catering a.s., VYSSPA Sports Technology s.r.o., Nhi Hoang Kim, BLOHMANN spol. s r.o., VAK SERVIS s.r.o., BEE účto s.r.o., LINTECH, spol. s r.o., KDK Automotive Czech s.r.o., Město Zbiroh, LS stavby s.r.o., King's Entertainment a.s., Městys Čachrov

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Směnárník / Směnárnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Krupiér / Krupiérka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Nýřany, Plzeň, Líšťany, okres Plzeň-sever, Stříbro, Hromnice, Břasy, Klatovy, Tachov, Mariánské Lázně, Staňkov, okres Domažlice, Domažlice, Zbiroh, Nýrsko, Rozvadov, Čachrov

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Odbory - proč a jak je založit

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

AJ angličtina audit auditor benefit benefity bonus bonusy Bor daň den dění doba ekonom EU flexibilní hledám hodiny home office HR interní inzerát inzeráty IT kandidát manažer mezinárodní místa mzda na dobu neurčitou NDA nová odměny Office partner plán plánování plat podpora postup pozice požadavky práce pracovní pracovní doba pracovní místa praxe prostředí režim SOU společnost společnosti stabilní stravenky týden týden dovolené navíc účetní uchazeč vedoucí vysoká vyšší zaměstnavatel zdarma zkušenosti znalost znalosti daňové daňový dar dovednost dovolené finanční jednání komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti měsíční na dobu na pracovišti náklad národní navíc oblast oblasti odbor odborné oddělení osobní podpory PR právní proces procesů profi projekt příjemný případ přístup přiznání roční sebevědomí sektor schopnost schopnosti standard strategický tým účetnictví volná pracovní místa výrobní vztah zdroj zkušenost značky