Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Rozměrový technik (m/ž), 40 000,- přímo do kmene

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Technik / technička ve strojírenství, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte stabilního a silného zaměstnavatele? Dobrý kolektiv a slušný výdělek? Tato společnost s dlouholetou tradicí Vám to všechno nabízí.

Náplň práce:

  • kontrola hotových výrobků
  • provádění zkoušek a vyhodnocování
  • vedení záznamů měření
  • evidence vzorků
  • provádění testování dle požadavků zákazníka

Co od Vás očekáváme:

  • středoškolské vzdělání technického směru (výhodou)
  • čtení výkresové dokumentace
  • technické myšlení
  • znalost měření na 3D strojích výhodou
  • znalost práce na PC
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda až 40 000 Kč (dle zkušeností)
  • náborový příspěvek až 50 000 Kč
  • odměny za aktivitu až 2500 Kč
  • měsíční prémie až 20%
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč
  • příspěvek na stravování
  • dovolená 25 dnů
  • věrnostní bonusy
  • příplatek za práci přesčas a ve svátky nad rámec Zákoníku práce
  • pololetní a roční bonusy
  • Flexi pass, MultiSport karta
  • každoroční navyšování mezd
  • nástup ihned

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Ostrava
  • PRAGA-Automotive s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
Zveřejněno: 17. dubna
  • Ostrava
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Služební auto

Comac jobs s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Skanska a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., PRAGA-Automotive s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Etimos Human s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Trenkwalder a.s., B of B cars s.r.o., TresJob s.r.o., SH Job Partners s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., MG tech s.r.o., CZ LOKO, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Opravář / Opravářka, Konstruktér / Konstruktérka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

bonus bonusy Bor den dění dokumentace dovolená evidence IT měření mzda nábor náplň práce odměny penzijní připojištění plat pojištění práce přesčas příplatek připojištění příspěvek společnost sport stabilní stravování technik vedení výdělek vzdělání vzor zákoník zaměstnavatel znalost dokument karta kolektiv kontrola měsíční myšlení náborový náplň PC penzijní PR prémie rámec roční stroj svátky technické test zákazník záznam zkušenost