Operátor výroby – Páječ – mzda až 32 000 Kč!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Rokycany
Firma Manuvia FairJob s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 28.000 – 32.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Uvažujete o změně zaměstnání a vlastníte páječský průkaz?
Vyhovuje Vám práce v 3 směnném provozu? Hledáte práci v dynamicky se rozvíjející firmě, kde Vám dají prostor vyrůst a kde dostanete stabilní místo na další roky? Tak se nám ozvěte!

Popis pozice:

  • montáž chladících zařízení a mrazících boxů
  • pájení měděných trubek

Profil kandidáta:

  • SOU technického směru,
  • manuální zručnost, technické zaměření
  • zkušenosti v oboru
  • ochota pracovat v 3 směnném provozu

Nabízíme:

  • mzdu až 32 000 Kč
  • navýšené zákonné příplatky
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • svozovou dopravu ZDARMA
  • možnost zajištění ubytování
  • jednorázový bonus ve výši 5 000 Kč za doporučení kamaráda/příbuzného

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těšíme se na Váš životopis

V případě dotazů nás kontaktujte na bezplatné lince zobrazit tel. číslo nebo zobrazit tel. číslo.