Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nenáročná práce ve výrobě - i bez praxe

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Teplice
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 18.500 – 21.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáme šikovné pracovníky do výroby kabelů pro luxusní automobily. Ve výrobním provozu našeho významného klienta obsazujeme místo operátora a operátorky ve výrobě. Práce je vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií bez ohledu na vzdělání či předchozí praxi. Nabízíme práci ve směnném provozu (8 hod. a 12 hod. směny) v průmyslové zóně v Krupce. Nástup je možný ihned. Náplň práce: - montáž kabelových svazků - napojování hadiček na písty - osazování kabelů spojkami - drobné montáže menších dílků Nabízíme: - zajímavé mzdové ohodnocení - pravidelné výplaty s možností záloh - příplatky dle zákoníku práce - motivační odměnu každý měsíc - příjemný pracovní kolektiv - 70 Kč a 100 Kč stravenky od prvního dne nástupu Požadujeme: - pečlivost - trestní bezúhonnost - ochotu pracovat ve směnném provozu

  • Ústí nad Labem
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
včerejší
  • UL*KRAS stavební společnost s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 21. dubna
  • CADRE s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 18. dubna
  • Most
  • 30 000 – 43 000 Kč
včerejší
  • Lovosice
  • KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • 30 500 – 39 000 Kč
včerejší
  • Lovosice
  • Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r…
  • 33 600 – 44 200 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 16. dubna
  • České Budějovice
  • Lašek Transport s.r.o.
  • 13 100 – 14 000 Kč
Zveřejněno: 9. května
  • Krásná, Cheb
  • AG.WORK s.r.o.
  • 20 000 – 24 000 Kč
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Zábřeh
  • MBG, spol. s r. o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Zábřeh
  • od 18 000 Kč

Kaufland Česká republika v.o.s., Techco-Electrics ETS s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., UL*KRAS stavební společnost s.r.o., Skanska a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, INDEX NOSLUŠ s.r.o., CADRE s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., CENTURION loss prevention a.s., PATOK a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., RS agentura práce s.r.o., Etimos Human s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Operátor / operátorka chemické výroby

Litvínov, Teplice, Jeníkov, okres Teplice, Krupka, Přestanov, Ústí nad Labem, Most, Lovosice, Litoměřice, Siřejovice, Žitenice, Havraň

Trainee program – první práce pro absolventy

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

AJ auto automobil automobily hledám hodnocení měsíc místo mobil možnost náplň práce ohodnocení operátor pečlivost plat platy práce pracovní pracovník praxe příplatky směny stravenky vhodná výplaty vzdělání zákoník díl kolektiv kov motivační mzdové nabízíme práci náplň PC PR průmysl průmyslové příjemný výrobní výroby