Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby, mzda až 28.000Kč + 50.000Kč náborový bonus

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jsme firma AkzoNobel, která se zabývá výrobou práškových nátěrových hmot. Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici Operátor výroby. Nabízíme Vám stabilní práci, která se pro Vás nestane stereotypní, jelikož Vás postupně budeme zaučovat ve všech výrobních procesech, které u nás probíhájí. Dejte nám o Vás vědět ještě dnes a my se s Vámi domluvíme na prohlídce naší firmy, abychom Vám přiblížili práci u nás.

Popis pozice:

Po celou dobu zaškolovací doby Vám bude po ruce Váš osobní kouč, který Vás bude postupně zaučovat ve všech fázích naší výroby

Vaší hlavní náplní práce bude:

  • objednávat a míchat suroviny, dle stanovených zakázek
  • kontrolovat správnost procesu celé výroby
  • obsluhovat výrobní a balíci stroje
  • kontrolovat kvalitu hotových výrobků

Profil kandidáta:

  • předchozí praxe v podobné výrobě pro Vás bude výhodou, nikoliv podmínkou
  • máte odpovědný přístup k zadaným úkolům, které vždy dotáhnete do konce
  • máte dobrý zdravotní stav a nedělá Vám problém práce v prašném prostředí
  • fyzická zdatnost se Vám bude hodit
  • nevadí Vám pracovat na 12hod. nepřetržitém provoze

Nabízíme:

Náborový bonus ve výši 50.000Kč

Za Vaší práci vás ohodnotíme mzdou 22.500 - 28.000Kč/měsíc

Součásti mzdy je:

  • - měsíční osobní hodnocení Vašeho mistra
  • - mimořádné odměny za přesčasové hodiny při včasném plnění zakázek
  • - příspěvek na dojíždění do zaměstnání, dle vzdálenosti Vašeho bydliště
  • - dotované stravování ve firemní kantýně - oběd za 25Kč
  • - týden dovolené navíc

Chcete se domluvit na prohlídce provozu? Zavolejte mi na tel. zobrazit tel. číslo nebo pošlete Váš životopis na e-mail přes odpovědní formulář

  • Opava
  • Markmont, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 25. března
  • Hradec nad Moravicí
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Karviná
  • Lenka Sýkorová
  • 22 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 31. prosince

ARAKO spol. s r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., Markmont, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., REMANTE GROUP s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ID - KARTA s.r.o., FERRAM, a.s., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Comac jobs s.r.o., Trenkwalder a.s., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ZK Design a.s., RenoServices, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, JPF Czech s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., MG tech s.r.o., Skanska a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Řidič / Řidička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Aranžér / Aranžérka, Elektronik / Elektronička

Opava, Bílov, okres Nový Jičín, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Velká Polom, Olbramice, okres Ostrava-město, Hlučín, Bílovec, Krnov, Bravantice, Fulnek, Studénka, Ostrava

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

bonus Bor den dění firma hlavní hledám hodiny hodnocení IT kandidát měsíc mimořádné odměny mistr mzda mzdy nábor náplň práce nové odměny operátor plnění postup pozice práce praxe prostředí přesčas příspěvek SOU stabilní stravování týden týden dovolené navíc Týn zaměstnání zdravotní zdravotní stav životopis daný doby dovolené firemní firmy kouč kov list měsíční mimořádné náborový náplň navíc odpovědný operátor výroby osobní PR problém proces profi přístup součást stav stroj tým úkol výrobní výroby