Hledáme lidem práci Manpower

Pracuj jako operátor výroby a získej náborový bonus 20.000 Kč, mzda 36.000 Kč

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Staň se součástí našeho výrobního týmu u největší automobilky v Nošovicích, která si svých zaměstnanců váží a nastartuj tak svou kariéru!

Nabízíme stabilní práci na HPP s volnými víkendy a řadou benefitů, nástup možný IHNED.

K dané pozici nepotřebuješ žádné zkušenosti, na vše si Tě rádi zaučíme.

Popis pozice:

  • Kompletace dílů u výrobní linky
  • Vkládání dílů do stroje

Profil kandidáta:

  • Ochota pracovat na třísměnný provoz
  • Dobrý zdravotní stav
  • Spolehlivost a pracovitost

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci na HPP
  • Moderní a čisté prostředí ve výrobní hale
  • Volné víkendy, 8 hodinové směny
  • Mzda 36.000 Kč
  • Náborový příspěvek 20.000 Kč
  • Doprava autobusem ZDARMA (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Třinec, Nový Jičín)
  • 25 dní dovolené
  • Možnost přestupu do KMENE
  • Závodní stravování (obědy za 35 – 40 Kč)
  • Nástup IHNED

Tak neváhej a ozvi se pomocí odpovědního tlačítka níže nebo volej ZDARMA na bezplatnou linku zobrazit tel. číslo ! V případě dotazů napiš na e-mailovou adresu e-mail přes odpovědní formulář

Těším se na spolupráci.

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 11. dubna
  • Ostrava
  • KLIM cars s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba

Comac jobs s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Pragolematik s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Trenkwalder a.s., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., B of B cars s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Lidl Česká republika s.r.o., TresJob s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., TATRA TRUCKS a.s., MG tech s.r.o., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Idemia Czech s.r.o., Skanska a.s., WITKOWITZ ENVI a.s., KLIM cars s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Skladník / Skladnice, Programátor / Programátorka, Vývojář / Vývojářka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodník / Obchodnice, Vedoucí obchodu, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Autočalouník / Autočalounice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Slévač / Slévařka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Trainee program – první práce pro absolventy

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

auto automobil benefit bonus Bor data e-mail Frýdek Frýdek-Místek Havířov IT Jičín kandidát Místek mobil možnost mzda nábor náplň práce nové Nový Jičín operátor Ostrava plat pozice práce prostředí příspěvek směny SOU stabilní stravování Třinec víkend zaměstnanců zdarma zdravotní zdravotní stav zkušenosti dané dar díl doprava dovolené linky náborový náplň odpovědní operátor výroby oprava pomoc PR profi případ součást stav stroj tým výrobní výroby závod zkušenost