Volné místo ve firmě APB - PLZEŇ a.s.

Řidič vnitrostátní dopravy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma APB - PLZEŇ a.s.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řidič / Řidička
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Mírně pokročilý B1)
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

APB - PLZEŇ a.s.

Cílem naší společnosti je neustálé zlepšování komplexních služeb pro naše zákazníky. Zemní práce, stavební práce, demolice a další služby poskytujeme již od roku 1991 a od té doby jsme realizovali dlouhou řadu projektů.

O nás

APB Plzeň a.s.

Staňte se součástí stabilní a silné soukromé společnosti APB - PLZEŇ a.s. Patříme mezi přední dodavatele zemních prací, demolic, nadrozměrné dopravy, jeřábových prací a dalších služeb. APB-PLZEŇ a.s je ryze česká společnost, která si zakládá na vysoké odbornosti. Proto hledáme kvalifikované a zodpovědné zaměstnance, kterým nabízíme dobré a pravidelně vyplácené výdělky. Jako zaměstnanec oceníte také práci s moderními technologiemi, kvalitními stroji a nadstandardně vybavené zázemí.

Náplň práce:

Přijmeme řidiče skupiny C + E  s denním návratem na

  • sklápěcí návěsy Mercedes Benz - středisko zemní práce, demolice
  • plošinové podvalníky Mercedes Benz- středisko těžká přeprava Plzeň
  • Mercedes Benz vývoz armovna Losiná u Plzně

Co od Vás očekáváme:

pracoviště: Losiná u Plzně
řidičský průkaz: C+E, profesní průkaz, kartu řidiče, platné psychologické vyšetření
nástupní termín: dohodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaměstnání v ryze české firmě
  • smlouvu na dobu neurčitou
  •  penzijní připojištění
  •  odborné zaškolení
  •  možnost zvyšování kvalifikace
  •  zajímavé platové podmínky, bonusové a měsíční odměny

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Relax zóna Relax zóna
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Rekvalifikační kurzy v kostce

AJ bonus Bor česká den EU hledám IT kvalifikace Luže možnost na dobu neurčitou náplň práce NDA nové odměny penzijní připojištění plat Plzeň podmínky pojištění práce pracoviště připojištění psycholog SOU společnost společnosti stabilní školení technologie vysoké vyšetření zaměstnanec zaměstnání české dar dohodou kov kvalitní měsíční na dobu náplň odbor odborné odpovědné opravy penzijní platové podmínky PR profesní řidič součást standard stroj šetření technolog termín výdělky