Hledáme lidem práci Manpower

Z operátora výroby koordinátorem! Posuňte svou kariéru o krok dál! Nástupní mzda 35.000 Kč/měsíčně

Lokalita Česká Lípa
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme koordinátora pro ukrajinské pracovníky do Horního Podluží!

Nemusíte mít na této pozici zkušenost! Stačí umět výborně ukrajinsky a pokročile česky.

Pokud máte i volný vstup na trh práce v České republice, jste pro nás tím správným kandidátem!

Ubytování pro Vás zajistíme na naše náklady ?

Popis pozice:

Vaším cílem bude efektivní koordinace ukrajinských zaměstnanců

  • Tlumočení z a do ukrajinského/českého jazyka zaměstnanců u klienta
  • Koordinace směny zaměstnanců u klienta – kontrola docházky, vedení a přebírání směn, obchůzky pracoviště
  • Vyřízení lékařských prohlídek se zaměstnanci, denní komunikace s nimi a řešení jejich dotazů
  • Zajištění zastupitelnosti v případě vzniklých neočekávaných absencí – obvolání zaměstnanců, kteří vyhovují v rámci koridoru přesčasů
  • Doprovod autobusu při příjezdu zaměstnanců do ČR – vyzvednutí v Praze (na Florenci nebo letišti) a následná pomoc při ubytování na ubytovně
  • Zároveň pokud nebude potřeba zrovna nic překládat, neměl byste mít problém s pomocí ve výrobě

Profil kandidáta:

  • Znalost pracovně právní dokumentace přidělených zaměstnanců – rádi naučíme
  • Český jazyk – min. komunikační znalost ústní i písemná forma
  • Volný vstup na trh práce!
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • Koordinační a komunikační schopnosti
  • Proaktivita, odolnost, vytrvalostschopnost koordinovat a podporovat svěřený tým

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 32 150,– Kč
  • Variabilní pohyblivá složka mzdy až 3.000,- Kč při plnění stanovených cílů
  • Stravenkový paušál 72 Kč/den
  • Ubytování zdarma!
  • Služební telefon
  • Smlouva na HPP

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!

KONTAKT zobrazit tel. číslo

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Česká Lípa
  • Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a…
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Doksy, Česká Lípa
  • FOL-Obal, společnost s ručením omezeným…
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Děčín
  • ELEFANT.DC, s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč
  • Štětí
  • SPM - Security Papers, s.r.o.
Zveřejněno: 27. března
  • Kryštofovo Údolí
  • Obec Kryštofovo Údolí
  • od 21 500 Kč
Zveřejněno: 22. ledna
  • Rumburk
  • METALURGIE Rumburk s.r.o.
  • 40 000 – 65 000 Kč
  • Vinohrady, Praha
  • Don Giovanni Management s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 24. října
  • Trnová, Praha-západ
  • VK SMACK s.r.o.
  • 15 200 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 10. října
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 26 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 11. října
  • Písek
  • Faurecia Components Písek, s.r.o.
  • 18 000 – 23 000 Kč
  • HECHT MOTORS s.r.o.
  • 33 000 – 38 000 Kč

Kaufland Česká republika v.o.s., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, VOJTELLA o.p.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., JUDr. Josef Janů, JOB LEADER EUROPE s.r.o., Hlaspol s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, RKK s.r.o., KODAP CL, s.r.o., Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s., CL-EVANS s.r.o., MISTAV-CL s.r.o., JAKUB a.s., Kateřina Stejskalová, AveClara s.r.o., FOL-Obal, společnost s ručením omezeným, (zkráceně FOL-Obal, s.r.o.), Město Doksy, Eurostar Plus, s.r.o., SAP Mimoň spol. s r.o., GOLD TIMES s.r.o., ELEFANT.DC, s.r.o., Město Štětí, SPM - Security Papers, s.r.o., Obec Kryštofovo Údolí, Město Rumburk, METALURGIE Rumburk s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Fakturant / Fakturantka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Účetní, Barman / Barmanka, Vedoucí obchodu, Personalista / Personalistka, Odborný pracovník / pracovnice, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Obchodní manažer / manažerka, Úředník / Úřednice, Průvodce / Průvodkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Česká Lípa, Celá ČR, Stráž pod Ralskem, Děčín, Povrly, Bělá pod Bezdězem, Nový Bor, Polevsko, Doksy, okres Česká Lípa, Benešov nad Ploučnicí, Ralsko, Štětí, Kryštofovo Údolí, Rumburk

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

AJ auto Bor cíle ČR den dokumentace hledám horní IT kandidát komunikace kraj Luže mzda mzdy náklady náplň práce operátor paušál plnění pozice práce pracoviště pracovní pracovník přesčas řízení služební směny smlouva stravenkový paušál strukturovaný životopis telefon trh práce ubytování vedení zaměstnanců zdarma znalost životopis cíl české dar dokument jazyk komunikační kontakt kontrola koordinace kov lékař lékařský náklad náplň odpovědní pomoc PR právní problém profi případ rok řešení řidič schopnost schopnosti trh tým výroby zaměstnanci zkušenost