Hledáme lidem práci Manpower

Přípravář stavební výroby

Lokalita Lovosice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro menší stavební firmu sídlící v Lovosicích hledáme vhodné kandidáty na pozici přípravář stavební výroby.

Popis pozice:

- Příprava podkladů pro výběrové řízení dle dokumentace stavby a smluvních podkladů

- Zpracování cenových nabídek

- Zpracování administrativní agendy (objednávka, rozpočty pro výběrová řízení, kontrola faktur)

- Příprava subdodavatelských smluv

- Analýza ekonomiky staveb a zpracování časového plánu stavby

Profil kandidáta:

- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou stavebního či technického směru

- Praxe na podobné pozici výhodou

- Znalost čtení ve stavebních výkresech a dokumentaci

- Znalost technologických postupů a předpisů týkajících se stavby

- Řidičské oprávnění skupiny B podmínkou

- PC znalosti: MS Word (středně pokročilý), MS Excel (středně pokročilý), MS Powerpoint (středně pokročilý)

- Výhodou znalost programu KROS a AUTOCAD

- Pracovitost, zodpovědnost, ochotu se učit novým věcem

- Dobré komunikační, argumentační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme:

- Pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle dohody na plný úvazek

- Práci na dobu neurčitou

- Místo výkonu práce Lovosice - sídlo firmy

- Firemní stravování zdarma

- Služební mobil, notebook

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte zaslat váš aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář

  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • STAVBY VANTO, s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Trnová, Praha-západ
  • VK SMACK s.r.o.
  • 15 200 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 10. října
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 26 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 11. října
  • Písek
  • Faurecia Components Písek, s.r.o.
  • 18 000 – 23 000 Kč
  • HECHT MOTORS s.r.o.
  • 33 000 – 38 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ústí nad Labem, Teplice, Louny, Most, Děčín, Litvínov, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Kladno, Chomutov, Klecany

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

administrativní AJ aktuální analýza auto dokumentace ekonom EU hledám IT kandidát Lovosice Luže Miroslav místo mobil na dobu neurčitou nabídka náplň práce odpovědnost OZP plán postup pozice práce pracovní praxe řízení služební stravování úvazek vhodné výkon vzdělání zdarma znalost znalosti životopis agendy CAD dar dohody dokument firemní firmy komunikační kontrola místo výkonu práce na dobu náplň oprávnění PC PR profi program předpis příprava rozpočty schopnost schopnosti smluvní stav stavební technické technolog výběr výběrové řízení výroby