Rozpočtář

Lokalita Lovosice
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Pro menší stavební firmu sídlící v Lovosicích hledáme vhodné kandidáty na pozici rozpočtáře.

Popis pozice:

- Zajištění všech podkladů nutných pro rozpočtování projektu

- Výpočet spotřeby materiálů a zpracování položkového rozpočtu

- Výběr stavebních materiálů a výrobků pro stavební práce a stanovování jejich množství a vypracování rozpočtů staveb

- Výpočet jednotkové ceny konstrukcí, výkonu a materiálu s použitím ceníku stavebních prací

- Sestavení podkladů k následným činnostem procesu přípravy stavby

- Sestavení podkladů pro údaje o plánované spotřebě času pracovníků, strojů a materiálu při realizaci stavby

Profil kandidáta:

- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou – stavební obor výhodou výhodou

- Praxe ve výstavbě a rozpočtování inženýrských a dopravních staveb (může být i absolvent)

- Znalost práce na PC - excel, word, outlook, CAD, RTS, KROS

- Základní přehled cen v oboru stavebnictví

- Zkušenosti se zpracováváním rozpočtů do zakázek zadávaných dle zákona č. 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách - výhodou

- Schopnost a ochotu rozvíjet své odborné dovednosti Spolehlivost zodpovědnost, samostatnost a pečlivost

Nabízíme:

- Pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle domluvy na plný úvazek

- Práci na dobu neurčitou

- Místo výkonu práce - Lovosice (sídlo firmy)

- Firemní stravování zdarma

- Služební mobil, notebook

- Zajímavé platové ohodnocení

Pokud vás pracovní nabídka zaujala, neváhejte poslat váš aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku?