Operátor výroby, pouze na denní směny.

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Kateřina Pajkošová, zobrazit tel. číslo

Hledáš klidnou práci bez nočních směn a na jednosměnný provoz? Máš kladný vztah k elektronice a drobnější součástky ti nedělají žádný problém? Hledáme zkušené i nezkušené kolegy/kolegyně, všechno se totiž dá naučit, stačí jen chtít!
Ozvi se nám a jdeme na to!

Popis pozice:

Budeš u nás opravovat elektronické výrobky jako jsou telefony a notebooky. Pokud nemáš žádné zkušenosti, nemáš se čeho bát, všechno tě moc rádi naučíme!

Profil kandidáta:

  • Manuální zručnost
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem
  • Zkušenost ve výrobě (výhodou není však podmínkou)

Nabízíme:

  • za tvou práci dostaneš 18.600 Kč včetně bonusů
  • práce v jednosměnný provozu 9:00-17:30
  • stravování na pracovišti, oběd za 25-35 Kč
  • práce v čistém prostředí a moderní hale v Ostravě
  • práce u které můžeš sedět
  • stabilní práci na HPP

V případě, že tě pozice zaujala neváhej nás kontaktovat pomocí tlačítka níže nebo na email: e-mail přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku?