Hledáme lidem práci Manpower

Kontrolor/ka kvality

Lokalita Říčany, okres Praha-východ
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro logistickou firmu zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti vývoje a výroby obalů a jejich následného plnění výrobky, zejména kosmetiky a doplňků ke kávě hledáme kandidáty na pozici kontrolora/ky kvality.

Popis pozice:

  • Kontrola surovin na příjmu nebo na výstupu (skleničky, šálky, zásobníky na kávu, dárkové obaly...)
  • Reporting v excelu - Evidence chyb, kontrol a vyřazeného zboží (samozřejmě rádi zaučíme)
  • Uvolňování a blokace surovin v informačním systému
  • Fyzická kontrola (namátkově) správně vyřazeného zboží, třídění vyřazeného zboží na místo určené ve skladu
  • Samostatné vyhodnocování neshod

Profil kandidáta:

  • Máš za sebou alespoň malou praxi z odvětví kvality/výroby
  • Umět se rozhodnout samostatně
  • Setkal/a ses někdy s excelem a MS Office balíkem
  • Jsi pečlivý/á
  • Smysl pro zodpovědnost Ti není cizí
  • Si umíš sám organizovat čas/priority
  • Chuť do práce
  • Spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Příspěvek na stravování 66,- Kč čistého za směnu
  • Týden dovolené navíc (někdy si od práce odpočinout musíme)
  • Svozovou dopravu ze stanice metra Opatov, od vlakového nádraží v Říčanech a nebo naproti nádraží Benešov
  • Příplatky k odpolední a noční směně nad rámec zákona
  • Stravenkový paušál 66,- Kč
  • Práci pouze ve všední dny (žádné víkendy, žádné svátky)
  • Dvousměnný (6:00 - 14:15; 14:45 - 22:30)
  • Svozovou dopravu ze stanice metra Opatov, z Říčan a z Benešov

V případě zájmu zašlete svůj aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář.

  • Písek
  • TOP Control s.r.o.
  • 100 – 125 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Bor
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • od 110 Kč / hod
Zveřejněno: 5. června
  • Nymburk
  • RE WORK-EU s.r.o. v likvidaci
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • České Budějovice
  • S.C. Investment, s.r.o.
  • od 12 200 Kč
Zveřejněno: 19. května
  • Zahořany, Domažlice
  • HATEC CZ s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Frýdlant nad Ostravicí
  • PV-Czech, s.r.o.
  • od 80 Kč / hod
Zveřejněno: 24. března
  • Liberec
  • REAL AGENCY I. s.r.o., v likvidaci
Zveřejněno: 3. června
  • Týniště nad Orlicí
  • BETONIKA spol. s r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 28. října
  • Rakovník
  • 90 – 105 Kč / hod
Zveřejněno: 21. září
  • Novosedly, Břeclav
  • Heat Transfer Systems s.r.o.
  • 16 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Jablonec nad Nisou
  • od 118 Kč / hod
Zveřejněno: 13. srpna
  • Pardubice
Zveřejněno: 15. února
  • Ostrov, Karlovy Vary
Zveřejněno: 7. ledna
  • Jihlava
  • SKITUS Project Engineering s.r.o.
  • 17 380 – 21 700 Kč
Zveřejněno: 6. dubna
  • Hrádek nad Nisou
Zveřejněno: 9. června
  • Nýřany
  • ERMET-BUCK Kunststofftechnologie s.r.o.
  • 20 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 10. července
  • od 105 Kč / hod
Zveřejněno: 23. června
  • Jihlava
  • 18 750 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 15. května
  • Hradec Králové
  • Kartáče Souček, s.r.o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 31. října
  • Benešov
  • Schreiber Czech Republic s.r.o.
  • 26 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 22. prosince
  • Benešov
  • Ecometal, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Česká Třebová
  • Řetězárna Česká Třebová s.r.o.
  • od 25 000 Kč

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

AJ aktuální Benešov den dění evidence hledám IT kandidát kontrolor kvality Luže Miroslav místo Most náplň práce odpovědnost Office paušál plat plnění pozice práce příplatky příspěvek reporting sklad stravenkový paušál stravování třídění týden týden dovolené navíc víkend životopis dny dovolené informační kontrola kov lokace náplň navíc oblast oblasti PR priority profi případ rámec report svátky systém výroby