Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Operátor výstupní kvality 32.000 - 37.000 CZK

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 32.000 – 37.000 Kč

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

O nás

Hledáme zodpovědného a precizního kandidáta na pozici

OPERÁTOR VÝSTUPNÍ KVALITY.

Pozice je otevřená pro našeho partnera, který se zabývá výrobou dílů pro automobilový průmysl v Ostravě.

Nabízíme možnost přímého nástupu do kmene společnosti. Pokud máte zájem, neváhejte nám poslat svůj životopis nebo kontaktní údaje na náš email. Rádi Vás pozveme na pohovor a ukážeme Vám pracoviště. Nástup je možný ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:

  • Provádění finální kontroly hotových výrobků před jejich odesláním zákazníkovi
  • Vizuální kontrola kol a vylučování výrobků s vadami
  • Manipulace s koly na dopravníku
  • Rozpoznání vad podle specifikací
  • Střídání se na pracovišti balení kol a 200% kontroly

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně jednoletou zkušenost na pozici kontrolora kvality
  • Odpovědnost a pečlivost
  • Schopnost učit se a hledat typy vad dle pokynů
  • Schopnost samostatného rozhodování a dobrá spolupráce v týmu
  • Nutností je oční prohlídka v rámci vstupní lékařské prohlídky - barvocit
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
    • 2xR - 2xN - 2xO - 2 dny volno - 7,5 hodinové směny

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celková mzda v rozpětí 32.000 - 37.000 CZK (možnost finančního růstu)
  • Docházkový bonus 1500 CZK/ měsíc
  • Příplatek za nepřetržitý provoz (cca 3.000 CZK)
  • Měsíční prémie do výše 21%
  • 13. a 14. plat
  • Dotovaná strava v závodní jídelně
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Kafetérie Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

AJ auto automobil bonus CZK dění email hledám hledat IT kandidát kontrolor kvality měsíc mobil Most možnost mzda náplň práce nepřetržitý nové odpovědnost operátor OZP partner pec pečlivost penzijní připojištění plat pohovor pojištění pozice práce pracoviště prohlídka příplatek připojištění růst směny specifika společnost společnosti spolupráce volno životopis automobilový průmysl bar díl dny dohody dopravní dovolené finanční kontakt kontaktní údaje kontrola kontroly kov lékař lékařské měsíční na pracovišti náplň odeslání odpovědné penzijní PR prémie prohlídky průmysl příspěvky schopnost tým údaj vizuál vizuální výše zájem zákazník závod zkušenost životní