Hledáme lidem práci Manpower

Kvalifikovaný Dělník – Výplata Každý Týden!!!

Lokalita Nošovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Nechceš čekat celý měsíc na výplatu a mít jí na účtu každý týden? Chceš mít k tomu fitko zdarma, obědy za 25 kč a zajištěný svoz?

Tak neváhej a pošli nám životopis.

Profil kandidáta:

- ochotu pracovat na směnný provoz

- spolehlivost

- manuální zručnost

Nabízíme:

- super plat - při nástupu dostaneš 19 400 Kč + příplatky
- po 3. měsících ti plat navýšíme na 21 000 Kč + příplatky + bonusy
- po 6. měsících můžeš počítat s 23 250 Kč + příplatky + bonusy
- co se týká bonusů, bude ti vyplaceno 4 x za rok až 6400 Kč za výkon a k tomu navíc 13. plat v polovině a 14. plat na konci roku! Takže hravě pokryješ výdaje na letní fesťák, či dovču a později i za vánoční dárky!
- oběd máš u nás za pár kaček a navíc vaří fakt dobře :-)
- fitko ZDARMA - ve zdravém těle zdravý duch!
- smlouvu na hlavní pracovní poměr a zázemí silného a stabilního zaměstnavatele.

  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. dubna
  • Český Těšín
  • Aga24, s.r.o.
  • 28 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 26. dubna
  • Třinec
  • Job's One Staffing s.r.o.
  • 29 500 – 35 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Třinec
  • 27 000 – 33 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
  • Mladá Boleslav
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • 37 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 18. června
  • Nové Město, Praha
  • M&M Security Ensure s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 16. července
  • Bystřice pod Hostýnem
  • TANATECH, s.r.o.
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • Brno
  • ELIT CZ, spol. s r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Brno
  • GENTEC CHP s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Tišice
  • H.C.S., spol. s r.o.
  • od 17 000 Kč
  • Holešovice, Praha
  • Qinshift Czechia s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. července

Comac jobs s.r.o., CHB LOGISTICS s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., USNU nové spaní s.r.o., Pragolematik s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., BATZ CZECH, s.r.o., Technické služby Havířov a.s., Aga24, s.r.o., Job's One Staffing s.r.o., Česká pošta, s.p., Manuvia, a. s., organizační složka, Erich Jaeger, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., Etimos Human s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., ZDAR, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., Advantage Consulting, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Granex Autodíly, Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Grafton Recruitment s.r.o., AMES s.r.o., RenoServices, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., DOSI Transport s.r.o., AC Jobs, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Technik / technička dopravy, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Údržbář / Údržbářka, Zedník / Zednice, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Ředitel / ředitelka logistiky, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Potravinářský dělník / dělnice, Přijímací technik / technička

Nový Jičín, Nošovice, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Havířov, Český Těšín, Třinec, Mošnov, Kopřivnice, Ostrava, Karviná, Rychvald, Jistebník, Sedlnice, Klimkovice, Studénka, Bravantice, Bohumín, Rožnov pod Radhoštěm

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

AJ bonus bonusy dárky dělník den hlavní HR IT kandidát měsíc náplň práce plat pozice práce pracovní pracovní poměr příplatky stabilní týden výkon výplata zaměstnavatel zdarma Zruč životopis dar kov náplň navíc poměr PR profi rok výdaj zdravé zdravý