Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

STAVBYVEDOUCÍ - MOSTY (40-60.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Stavebnictví a realitní služby, Mistr / Mistrová, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 40.000 – 60.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Hledáme šikovného stavbyvedoucího, který má zkušenosti s výstavbou mostů, železnic apod.

Pokud máš s daným oborem zkušenosti a nevadí Ti jezdit na stavby po celé ČR, tak neváhej, pošli životopis a buď:

Náplň práce:

* Řízení celé stavby
* Komunikace s projektanty a dodavateli
* Účast na kontrolních dnech a spolupráce s TDI
* Zodpovědnost za dodržování technologických postupů, kvality, BOZP a termínů
* Řádné vedení náležité dokumentace a reporting

Co od Vás očekáváme:

* SŠ ve stavebnictví
* Znalost problematiky mostů / železnic
* Praxi v řízení staveb
* Notnou dávku zodpovědnosti a samostatnosti
* Řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

* Služební auto
* 5 týdnů dovolené
* Možnost ubytování
* Roční / kvartální bonusy
* Příspěvek na PP/ŽP
* Jazykové kurzy
* Telefon a notebook
* Vzdělávací kurzy a školení
* Firemní akce
* Příspěvek na stravování
* Zázemí stabilní společnosti
* Přátelské prostředí
* Volné víkendy

* Lokalitu: okres Plzeň + výjezdy

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

akce auto bonus bonusy Bor BOZP ČR den dodržování dokumentace hledám IT komunikace kurz kurzy kvality Luže Most možnost náplň práce odpovědnost OZP Plzeň postup práce prostředí příspěvek reporting řízení samostatnost služební služební auto společnost společnosti spolupráce stabilní stavebnictví stravování školení telefon ubytování vedení vedoucí víkend výjezd výjezdy vzdělávací kurzy zkušenosti znalost životopis daný dokument dovolené firemní jazyk kov náplň obor okres PR projekt přátelské přátelské prostředí report roční stav technolog termín vzdělávací kurz zkušenost