Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Práce v Kopřivnici se svozovou dopravou ZDARMA!!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Bohumín
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Firma zaměřená na výrobu sedadel do automobilů s dlouholetou tradicí a širokou škálou volných míst s možností přeřazení POD KMEN působicí v Kopřivnici!

Náplň práce:

  • Obsluha výrobních linek
  • Výstupní kontrola výrobků

Co od Vás očekáváme:

  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Dobrý zdravotní stav
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost a pracovitost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda 25 000 – 30 000,- (bez přesčasů))
  • 2x do roka PRÉMII (13. a 14. plat)
  • 25 dní dovolené
  • Vstupní lékařskou prohlídku zdarma
  • Dotovanou stravu 25,- za oběd na každé směně

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna

Montážní dělník/ce

  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Kolín
  • IDS CARGO a.s.
    Benefity:
Zveřejněno: 13. října
  • Krupka
  • Komáří vížka, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Roudnice nad Labem
  • Im-marine s.r.o.
  • 35 280 – 36 280 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

HOFMANN WIZARD s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Comac jobs s.r.o., Elektroservis Paskov s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, BATZ CZECH, s.r.o., Jan Hefner, ARAKO spol. s r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., ManpowerGroup s.r.o., Pragolematik s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Etimos Human s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Obsluha strojů, Pracovník / pracovnice ve službách, Konstruktér / Konstruktérka, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Laborant / Laborantka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Slévač / Slévařka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Opava, Mošnov, Nový Jičín, Třinec, Paskov, Bílov, okres Nový Jičín, Ostrava, Rychvald, Frýdlant nad Ostravicí, Bohumín, Orlová

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

auto automobil firma IT mobil možnost mzda náplň práce plat práce přesčas zdarma zdravotní zdravotní stav Zruč dar dovolené kontrola lékař náplň obsluha PR rok stav výrobní