Práce: Operátor výroby - Denso Liberec /15.500 až 20.000 Kč/měs./

lokalita: Liberec zadavatel: Work Service Czech s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. hledáme pracovníky na pozici OPERÁTORA/KY VÝROBY. Jedná se o práci v automobilovém průmyslu.

Pracovní náplň

  • montážní práce
  • šroubování výrobků
  • práce na výrobní lince v taktu

Požadavky

  • SOU
  • spolehlivost, zodpovědnost a chuť k práci
  • zkušenosti s prací ve výrobě výhodou
  • praxe však není podmínkou, nezkušené zaučíme

Nabídka

  • 15.500 až 20.000 Kč/měs. (včetně příplatků a bonusů)
  • pracovní a mzdové podmínky dle kolektivní smlouvy společnosti Denso a shodné se zaměstnanci společnosti Denso
  • pracovní oděv a obuv zdarma
  • možnost vyplácení záloh
  • dotované stravování (výběr z 8 jídel za cenu od 25 Kč/jídlo)
  • možnost příspěvek na ubytování pro mimoregionální

PRACOVNÍ DOBA:

  • 3-směnný provoz PO až PÁ (ranní 6:00–14:00; odpolední 14:00–22:00; noční 22:00–6:00)
  • víkendy možné přesčasy

Poznámka
V případě zájmu zašlete životopis prostřednictvím odpovědního formuláře,
nebo volejte na tel. +420 727 969 801 nebo posílejte SMS: „PRÁCE LIBEREC“ a my Vám zavoláme nazpět.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Liberec

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist