Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Skladník/Skladnice - Manipulant/ka

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nový Jičín
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Základní

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

POŽADUJEME:

  • manuální zručnost
  • spolehlivost a pečlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • oprávnění k VZV výhodou – NENÍ PODMÍNKOU
  • ochota pracovat v třísměnném provozu

NABÍZÍME:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • práci v moderním skladě s nejmodernější technikou
  • místo výkonu práce: Nový Jičín
  • platové podmínky 17. 000 Kč
  • příplatky dle Zákoníku práce
  • nástup možný IHNED

NÁPLŇ PRÁCE:

  • manipulace se zbožím a materiálem uvnitř skladu
  • manipulace s paletami
  • kontrola zboží
  • naskladnění a vyskladnění materiálu
  • balení výrobků a jejich naskladnění

V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete svůj životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář.

  • Veřovice
  • Business Area s.r.o.
  • 22 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • Veřovice
  • SEMITA - DS s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. dubna
  • Veřovice
  • Fulnek
  • Technické služby města Fulnek,…
  • 25 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Kopřivnice
  • NH stavby s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Příbor
  • MANSVO s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Frenštát pod Radhoštěm
  • Gengela, s.r.o.
  • od 37 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Odry
  • Správa silnic Moravskoslezského kraje,…
  • 22 400 – 28 790 Kč
Zveřejněno: 5. března
  • Petřvald, Nový Jičín
  • Milan Žabčík
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Nový Jičín
  • Bartoňova pekárna s.r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 20. února
  • Kateřinice, Nový Jičín
  • From-To s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Brno-město
  • SnugDesign s.r.o.
Zveřejněno: 11. ledna
  • Brno-venkov
  • LKW Modrice CZ s.r.o.
  • Praha
  • Andulka services s.r.o.
  • od 12 000 Kč
  • Liberec
  • RPM Service s.r.o.
  • od 67 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek

Comac jobs s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Česká pošta, s.p., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., Erich Jaeger, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., AMES s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Ostravská dopravní společnost - Cargo, a.s., Business Area s.r.o., Technické služby města Fulnek, příspěvková organizace, SEMITA - DS s.r.o., Město Frenštát pod Radhoštěm, Tomáš Beňo, KOVOK KOPŘIVNICE, s. r. o., AXMA s.r.o., NH stavby s.r.o., PWR Composite s.r.o., MANSVO s.r.o., WECKO sanitární technika s.r.o., P.I. Transport s.r.o., Gengela, s.r.o., Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace, BoBaek Europe, s.r.o., Milan Žabčík, Bartoňova pekárna s.r.o., MN Auto CZ s.r.o., XENO TRANSFER s.r.o., From-To s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Tesař / Tesařka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Ředitel / ředitelka logistiky, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Policista / Policistka, Úředník / Úřednice, Shift leader / Vedoucí směny

Nový Jičín, Studénka, Kopřivnice, Mošnov, Bravantice, Mankovice, Jistebník, Odry, Sedlnice, Veřovice, Fulnek, Frenštát pod Radhoštěm, Příbor, Bartošovice, Bílovec, Petřvald, okres Nový Jičín, Suchdol nad Odrou, Kateřinice, okres Nový Jičín

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

email hlavní IT Jičín job jobs místo náplň práce Nový Jičín pečlivost plat podmínky práce pracovní pracovní poměr příplatky sklad technik výkon zákoník zdravotní zdravotní stav Zruč životopis kontrola materiál místo výkonu práce náplň oprávnění platové podmínky poměr PR případ stav