Manažer expedice - 13. a 14 plat

Lokalita Opava
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do české společnosti se sídlem v Opavě zabývající se prodejem tonerů a tiskáren hledáme vedoucí expedice.

Popis pozice:

Náplň práce:

- budete dohlížet a koordinovat logistické operace
- čeká Vás také monitoring a reporting cílů
- budete mít prostor pro vymýšlení procesních zlepšováků a následně budete mít příležitost tyto zlepšováky realizovat
- na starosti budete mít tým a bude Vás čekat jejich zaškolení, vedení a rozvoj
- budete zodpovídat za celý sklad a pravidelné kontroly/inventury skladového hospodářství
- budete implementovat čárové kódy
- nepochybně Vás čeká monitorování našich procesů, práce v interním systému a komunikace napříč společností

Profil kandidáta:

Požadavky:

- nedělá Vám problém komunikace s lidmi
- jste týmový hráč
- máte předchozí zkušenosti v oblasti logistiky
- nebojíte se vedení týmu a máte velkou výhodu, jestli s ním již máte zkušenost
- dokážete vymýšlet nové a lepší řešení

Nabízíme:

Nabízíme:

- práci ve stabilní české firmě (rodinný charakter)
- odpovídající finanční ohodnocení
- prémie za mimořádný výkon
- 13. a 14 plat
- možnost osobního rozvoje
- 5 týdnů placené dovolené
- možnost nástupu ihned

Zaujala Vás tato nabídka? Pak se těšíme na Váš životopis :-)