Hledáme lidem práci Manpower

Software Consultant for E-learning

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

The ideal candidate:

  • has great presentation skills
  • is omeone who will help us achieve the best quality of our products' presentations and trainings, e-learning videos, pre-sales support, and technical documentation

As a part of the Pre-Sales team, you will be connecting the worlds of our customer services (technical) and sales (business) together. But our pre-sales team is, and does, quite different things than the pre-sales teams in other companies.

Popis pozice:

  • Creating trainings for business partners and internals - F2F, online, webinars, e-learning content - mostly videos
  • Evaluation of product knowledge level
  • Product / Technical support for the Sales team
  • Product demonstration - installation and presentation for potential partners
  • Checking the tender documentation, design of the best solution to fit the requirements of the customer

Profil kandidáta:

  • Presentation skills
  • Hands-on experience conducting technical trainings either F2F or online, internal or external
  • Fluent English (spoken and written)
  • Experience in IT administration and management
  • Basic Knowledge of networking and virtualization

Nabízíme:

  • Contract for an unlimited period (full-time employment or freelance contract)
  • Top-quality Italian coffee – regular doses of caffeine guaranteed!
  • Adjustable tables – if you’d rather stand than sit, no problem!
  • High-end laptop and two monitors on your desk
  • Parking space – drivers and cyclists can safely park here
  • Paid workshops, courses, time to learn – anything you need for growth
  • English and Czech language courses
  • Multisport card

  • Zlín
  • Technodat, CAE - systémy, s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Zlín
  • Střední zdravotnická škola a Vyšší…
  • 18 500 – 21 370 Kč
Zveřejněno: 18. června
  • Rousínov
  • COMMAND HOLDINGS LIMITED v.o.s.
  • od 16 800 Kč
  • Vyškov
  • Auto tuning plus s.r.o.
  • 20 000 – 23 000 Kč

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

business e-learning IT kandidát management Most náplň práce online partner pozice práce software sport design limit list náplň PR profi