Specialista v oblasti IT

Lokalita Žatec, okres Louny
Firma DISPONERO s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

DISPONERO s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do výrobního závodu hledáme zaměstnance, který bude působit v oblasti informačních technologií.

Požadavky:

  • min. SŠ v oboru informačních technologií
  • AJ na komunikativní úrovni (denní využití)
  • zkušenosti s IT systémy a síťovými službami
  • znalost operačního systému MS Windows
  • praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě

Nabízíme:

  • 13. plat
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • pružná pracovní doba
  • možnost práce z domova
  • 25 dní dovolené/rok
  • prémie
  • bonusy
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • stravenky
  • školení
  • firemní akce

Pracovní náplň:

  • zajišťování podpory v rámci hardwaru, softwaru a celkové IT infrastruktury
  • odstraňování problémů souvisejících s výrobními systémy v prostředí výroby
  • práce se systémy serveru, LAN, WLAN, WAN
  • uživatelská podpora IT oblasti

  • Teplice
  • SPEA s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. dubna
  • Chomutov
  • NAITIGO Cosmetics s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Chomutov
  • AVA Call spol. s r.o.
  • Louny
  • HB STAVIVA s.r.o.
  • 21 300 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Most
  • AIRS, s.r.o.
  • od 60 530 Kč
Zveřejněno: 29. března
  • Stochov
  • DACOREIT SERVICES s.r.o.
  • 26 600 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Stochov
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. února
  • Teplice
  • Compute s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. dubna
  • Teplice
  • IPOS - SOFT spol. s r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Teplice
  • CC INTERNET s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Dubí
  • STEBAL Spedition, s.r.o.
  • Dalovice, Karlovy Vary
  • Slomax Group s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. února
  • Duxnet.cz s.r.o.
  • 24 100 – 26 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • od 38 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Břevnov, Praha
  • TRACO SYSTEMS a.s.
Zveřejněno: 28. srpna
  • Čáslav
  • PROFIZOO s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 26. září
  • Písek
  • AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Brno
  • NOBLAS s.r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 20. ledna
  • Kyje, Praha
  • Future Recruitment s.r.o.
Zveřejněno: 9. března
  • Pelhřimov
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 9. prosince
  • Zlín
  • Intelio Solutions, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 27. prosince
  • Bruntál
  • Macco Organiques, s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Frýdlant
  • DISPONERO s.r.o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
Zveřejněno: 6. června
  • Zlín
  • A.R.Technik spol. s r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Frýdlant nad Ostravicí
  • Středisko sociálních služeb města…
  • od 17 000 Kč
  • Leskovec
  • Sodecia Safety & Mobility Leskovec, s.r…
  • Litoměřice
  • Elektromontáže Valný s.r.o.
  • 19 000 – 28 000 Kč
  • Králíky, Ústí nad Orlicí
  • MOBA Security s.r.o.
Zveřejněno: 16. února
  • Brno
  • P K I - Teplotechna Brno spol. s r.o.
  • 26 000 – 38 000 Kč
  • Rajhradice
  • AZP Brno s.r.o.

DISPONERO s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., SPEA s.r.o., LeasingTeam s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HENNLICH s.r.o., Imperial Karlovy Vary a. s., NETVIA s.r.o., NAITIGO Cosmetics s.r.o., AVA Call spol. s r.o., HB STAVIVA s.r.o., AIRS, s.r.o., Telefonzentrale s.r.o., SCHLIKE - DOMI, spol. s r.o., Město Stochov, DACOREIT SERVICES s.r.o., Compute s.r.o., IPOS - SOFT spol. s r.o., CC INTERNET s.r.o., STEBAL Spedition, s.r.o., dynamic protection s.r.o., ALTESO, s.r.o., Slomax Group s.r.o., Duxnet.cz s.r.o., NEW WAVE CZ, a.s., LITHIUM a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Architekt / architektka IT, Analytik / analytička IT, Nákupčí, Programátor / Programátorka, Solutions Architect, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, Vývojář / Vývojářka, Grafik / Grafička, Zvukař / Zvukařka, IT manažer / manažerka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Zkušební technik / technička, Support IT, Elektronik / Elektronička, Metrolog

Žatec, okres Louny, Chomutov, Teplice, Lovosice, Kladno, Litoměřice, Karlovy Vary, Louny, Most, Stochov, Dubí, Velká Dobrá, Dalovice, okres Karlovy Vary

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

AJ akce bonus bonusy Bor den doba domov EU hledám IT možnost na dobu neurčitou náplň práce pec penzijní připojištění plat podpora pojištění požadavky práce práce z domova pracovní pracovní doba pracovní smlouva praxe prostředí pružná pracovní doba připojištění příspěvek služba smlouva SOU specialist specialista stravenky školení volno zkušenosti znalost dovolené firemní informační kov list na dobu náplň oblast oblasti obor operační penzijní podpory PR pracovní náplň prémie problém pružná rok systém systémy technolog uživatel výrobní výroby z domova závod zkušenost