Provozně-technický specialista z údržby nebo výroby

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hradec Králové
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 35.000 – 45.000 Kč
Kontakt Jan Turek, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • Hledáme komunikativního a zároveň pečlivého středoškoláka nebo vysokoškoláka s technickými znalostmi.
  • Vítáme zkušenost například na pozicích: vedoucí nebo mistr údržby nebo výroby, správce strojních zařízení nebo například plynových kotelen, energetických zařízení, teplovodního vytápění, kogeneračních jednotek atd. Nebo technolog pro správu zařízení výroby a podobně.

  • dohled nad hladkým chodem zařízení
  • plánování a realizace oprav
  • kontrola a dohled investic
  • koordinace dodavatelských firem
  • SŠ nebo VŠ strojního nebo elektro zaměření
  • proaktivní a pečlivou osobnost
  • dobré komunikační dovednosti
  • uživatelskou znalost MS Office
  • výhodou je znalost SAPu nebo podobného systému – není podmínkou
  • výhodou je vyhláška 50 §6 a vyšší – není podmínkou
  • ŘP B

Nabízíme:

  • velmi dobré platové podmínky, plat dle zkušeností od 35 do 45 tisíc
  • další finanční bonusy, příplatky a prémie
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • smysluplnou a zajímavou práci s možností kariérního růstu
  • další vzdělávání formou školení a kurzů
  • možnost bezúročné půjčky
  • penzijní připojištění
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Požadujeme:

  • ŘP B

Máte zájem o tuto nabídku?