Řidič VZV - nástup 28 000,-

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do nově budovaného skladu hledáme řidiče VZV.

Nemáte platný průkaz, ale s řízením VZV máte zkušenost? Nevadí, průkaz si můžete udělat přímo u zaměstnavatele. Důležitou podmínkou je fyzická zdatnost, zodpovědnost a loajálnost.

Popis pozice:

  • přesuny zboží v rámci skladu - manipulace s balíky, příjem, výdej
  • práce na PC
  • práce se skenerem
  • práce na 3 směny (ranní 6:00h-14:00h., odpolední 14:00h-22:00h., noční 22:00-6:00h)

Profil kandidáta:

  • praxe ve skladu, zkušenost s řízením VZV, praxe se skenerem
  • platný průkaz VZV výhodou
  • loajálnost, zodpovědnost
  • fyzická zdatnost
  • ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme:

  • práci v zavedené a stabilní společnosti
  • férový přístup vedení
  • motivující mzdové ohodnocení (nástupní plat + osobní ohodnocení)
  • 5 dní Sick Days