Řidič agentury práce, rozvoz zaměstnanců

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (dpč)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Firma RECRA Moravia s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řidič / Řidička
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

RECRA Moravia s.r.o.

Momentálně tvoří tým RECRA několik zkušených osobností. Starají se především o nábor uchazečů o zaměstnání, potřebnou administrativu a pečují o dobré vztahy s uchazeči i lidmi již pracujícími pod naší agenturou.

Do našeho týmu momentálně hledáme nového kolegu na pozici řidič zakázky.

Náplň práce:

  • Svoz zaměstnanců na dvousměnný/třísměnný provoz.
  • Zodpovědnost za svěřené vozidlo.
  • Přebírání dokumentů od přidělených zaměstnanců.
  • Komunikace s koordinátorem zakázky.
  • Evidence stavu zaměstnanců.
  • Řešení nenadálých událostí.

Co od Vás očekáváme:

  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Praxe s řízením dodávky, alespoň tři roky.
  • Ochotu pracovat v trhané pracovní době. (8-10h denně, 1 jízda cca 2-4 hodiny)
  • Zodpovědnost za svěřené úkoly.
  • Organizační schopnosti, komunikativnost, dochvilnost.
  • Odolnost vůči stresu.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce v přátelském kolektivu.
  • Dlouhodobou spolupráci.
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům.

  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Ostrava
  • Radim Glonek s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ostrava
  • Express Freight TRANSPORT s.r.o.
  • 40 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Ostrava
  • Dookan Technologies s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. dubna
  • Ostrava
  • KAŠ - spol. s r. o.
  • od 55 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Ostrava
  • JOB FACTORY s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. dubna
  • Ostrava
  • DOLOPA Trans s.r.o.
  • 26 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Ostrava
  • CUBITrans CZ s.r.o.
  • 37 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Ostrava
  • od 65 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Ostrava
  • Traťová strojní společnost, a.s.
Zveřejněno: 12. března
  • Ostrava
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Ostrava
  • VÍTKOVICE HAMMERING a.s.
  • 29 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • Petřvald, Karviná
  • Ptáček TRANSPORT s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. února
  • Děhylov
  • OSMANČÍK TRANSPORT s.r.o.
  • od 50 000 Kč
  • Děhylov
  • od 40 000 Kč
  • Brno
  • DLHM Europe s.r.o.
  • od 16 200 Kč
Zveřejněno: 8. prosince
  • Bruntál
  • HAVLÍK OPAL spol. s r.o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • Frýdlant nad Ostravicí
  • Marie Rypková
  • 16 280 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 12. října
  • Dolní Lutyně
  • MARMAT FUTURE s.r.o.
  • od 19 700 Kč
Zveřejněno: 27. května
  • Neratovice
  • POSIDIUM, s.r.o.
Zveřejněno: 23. května
  • Praha
  • il forno spol. s r.o.
  • od 1 000 Kč / den
Zveřejněno: 29. prosince
  • Dolní Brusnice
  • Zvičinské uzeniny a lahůdky s.r.o.
  • od 80 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 11. července
  • České Budějovice
  • Robert Janák s.r.o.
  • 20 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 25. června
  • Karlovy Vary
  • VINERY SCOUT s.r.o. v likvidaci
  • 17 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 14. června
  • Prostějov
  • Mechanika Prostějov 97, družstvo
  • 6 900 – 9 500 Kč
Zveřejněno: 20. září
  • Ústí nad Labem
  • Jukaro s.r.o. v likvidaci
  • od 14 900 Kč
Zveřejněno: 28. listopadu
  • Velké Pavlovice
  • Pekařství Jitka Pláteníková s.r.o.
  • 100 – 130 Kč / hod
Zveřejněno: 19. března
  • Smíchov, Praha
  • Centrum sociální a ošetřovatelské…
  • Ostrava
  • AZURELAB HOLDINGS LTD
  • 25 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 11. října
  • Hořovice
  • HARIMO s.r.o.
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 4. října

Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., Etimos Human s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., ZDAR, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Comac jobs s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Granex Autodíly, Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, DOSI Transport s.r.o., Radim Glonek s.r.o., Express Freight TRANSPORT s.r.o., V-NASS, a.s., Easy Logistics, s.r.o., STEP Trans s.r.o., Dookan Technologies s.r.o., KAŠ - spol. s r. o., JOB FACTORY s.r.o., DOLOPA Trans s.r.o., Melon s.r.o., CUBITrans CZ s.r.o., SACHS TRANS CZ s.r.o., VYKRUT zahradní služby a.s., Fast & Secure Transport s.r.o., LP Okno - Trans s.r.o., WECKO sanitární technika s.r.o., Traťová strojní společnost, a.s., ADIC Bohemia s.r.o., X - servis park s.r.o., VÍTKOVICE HAMMERING a.s., KOLOČAVA trans s.r.o., VENBAU Profi s.r.o., STASPO, spol. s r.o., Ptáček TRANSPORT s.r.o., J SPED, s.r.o., LABAMO s.r.o., Green Energy Origin Czech s.r.o., DOUBRAVAN CAR s.r.o., Tomáš Horsinka, OSMANČÍK TRANSPORT s.r.o., INTRAFOR LOGISTICS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Technik / technička dopravy, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, HR specialista / specialistka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Policista / Policistka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Přijímací technik / technička

Ostrava, Rychvald, Bohumín, Petřvald, okres Karviná, Markvartovice, Orlová, Hlučín, Děhylov

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

agentury AJ Bor den evidence hledám hodiny komunikace mobil nábor náplň práce nové odpovědnost práce pracovní praxe rozvoz řízení SOU stres telefon uchazeč uchazeči vztahy zaměstnanců zaměstnání agent dokument jízda kolektiv mobilní náplň organizační schopnost organizační schopnosti osobnost PR přátelské rok řidič schopnost schopnosti stav trh tým událost úkol úkoly vztah