Práce ve výrobě - 28 000 Kč/m,nadstandardní příplatky

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hradec Králové
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 30.000 – 34.000 Kč
Kontakt Konzultantka pobočky Hradec Králové, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • Hledáte stabilní práci v přátelském prostředí? Tak to máme práci přímo pro Vás! Pro našeho významného klienta hledáme pracovníky do výroby. Místo výkonu práce je v Třebechovicích pod Orebem s dobrou dostupností vlakem z Hradce Králové (cca 15 minut). Práce probíhá ve třísměnném provozu a od října se přechází do nepřetržitého provozu.

Co bude Vaší náplní práce?

  • obsluha výrobní linky či automatické výrobní linky
  • montáž menších dílů

Vzhledem k povaze pozice je práce vhodná spíše pro muže.

Nabízíme:

  • práci v mezinárodní firmě
  • nadstandardní příplatky
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 131 Kč – ihned od nástupu
  • možnost 13. a 14. platu
  • klidné a čisté prostředí
  • rodinnou atmosféru (různé firemní akce)
  • benefitní systém pro zaměstnance

Požadujeme:

  • ochotu pracovat v třísměnném/nepřetržitém provozu
  • manuální zručnost
  • spolehlivost

Máte zájem o tuto nabídku?