Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

LAKÝRNÍK – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (24.000-26.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pelhřimov
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 26.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte zaměstnání na Vysočině a jste manuálně zručný? Je pro Vás prioritou slušné chování, zaškolení a stabilita zaměstnavatele? Pokud jste si odpověděli ANO, neváhejte a zašlete svůj aktuální životopis a reagujte tak na pozici.

Stabilní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:

LAKÝRNÍK – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (24.000–26.000 Kč)

Pracovní náplň:

  • Obsluha lakovací linky
  • Manuální lakování některých dílů
  • Vedení záznamů spotřeby barvy ze skladu
  • Udržování prostoru lakovny stále v čistotě a pořádku

Požadavky:

  • Minimální vzdělání – základní, SOU
  • Výhodu je praxe z lakovny nebo s práškovým lakováním
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • Pracovní zručnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • Jistotu pravidelného příjmu ve stabilní firmě
  • Motivační odměna za docházku
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Možnost vzdělávání se v oboru
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: okres Pelhřimov

  • Dolní Cerekev
  • Vojtěch Javůrek
  • 20 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 23. dubna
  • Německo
  • Fedetrans, s.r.o.
  • 45 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 26. února
  • České Budějovice
  • KeyTec České Budějovice s.r.o.
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Zádveřice-Raková
  • DRUŽSTVO ZÁDVEŘICE-RAKOVÁ
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 29. ledna
  • Zlín
  • ALIMPEX FOOD a.s.
  • 27 000 – 32 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Vojtěch Javůrek, Jobs Contact Personal, s.r.o., FLEXIMA s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., ReindeerOIL s.r.o., AC Jobs, s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., SKYCLEAN s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Jihlava, Pelhřimov, Humpolec, Dolní Cerekev, Hybrálec, Světlá nad Sázavou

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

absolvent aktuální Bor den chování IT místo možnost náplň práce nové Pelhřimov požadavky práce pracovní praxe příspěvek sklad SOU společnost stabilní stravování školení vedení volno výkon vzdělání vzdělávání zaměstnání zaměstnavatel Zruč životopis bar díl dovolené kov Lakování linky minimální místo výkonu práce motivační náplň obor obsluha odměna okres PR pracovní náplň příspěvky výrobní záznam