Servisní technik posklizňových linek

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Zdeněk Diviš, zobrazit tel. číslo

Máte zkušenosti z strojírenství?

Máte řidičský průkaz sk. B?

Pokud ano, ozvěte se nám!

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty na pozici Servisní technik posklizňových linek!

Popis pozice:

• servisní práce na sušárnách zrnin a posklizňových linkách

• dozor montáží sušáren a dalších technologií (dopravníky, sila atd.)

• uvádění technologií do provozu

• denní komunikace se subdodavateli a koncovými zákazníky

• práce s interním software, administrativní příprava projektů

• pracovní výjezdy v rámci ČR a SR

Profil kandidáta:

• vyučen v oboru elektro nebo ukončené středoškolské vzdělání s maturitou

• organizační schopnosti a komunikační dovednosti

• aktivní přístup k práci a manuální zručnost

• uživatelská znalost práce na PC

• řidičský průkaz sk. B

• základní znalost anglického jazyka (pouze psaná forma)

Nabízíme:

• spolupráce na HPP v kmenovém stavu společnosti

• práci ve stabilní české firmě se skvělou příležitostí pro kariérní růst a profesní rozvoj

• služební automobil, notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely

• stravenky v hodnotě 100 Kč, Multisport karta(po zkušební době)

• 5 týdnů dovolené, 2 sick days

• lokalita: Praha 9 - Vinoř

Máte zájem o tuto nabídku?