Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Seřizovač (profilovač) - ubytování Ostrava

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Pro společnost, která se orientuje na výrobu ocelových i hliníkových kol, hledáme agenturní pracovníky na pozici Seřizovač - profilovač.

Náplň práce:

  • Kontrola chodu konusování, profilování, rozpínání, leaktesteru, ARL, stříhání a odjehlení ventilového otvoru.
  • Řešení vzniklých situací a problémů, veškerá měření dle dokumentace pro daný typ ráfku.
  • Administrativní a další činnosti – provádí záznamy do příslušných formulářů.

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost
  • Kvalita/rychlost práce
  • Preciznost
  • Dobrý fyzický stav
  • Pracovní morálka
  • Vzdělní úplné střední s maturitou.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Příspěvek na stravování.
  • Týdenní výplata záloh.
  • Pět týdnů dovolené.
  • Práce v dvousměnném provozu (R, O)
  • HPP

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování

Automechanik až 50 000 Kč

Nutně vás hledají
  • Ostrava
  • Autocentrum Ostrava s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště
Zveřejněno: 2. května
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Pardubice
  • BÍLÝ KONÍČEK PARDUBICE s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 19. března
  • Šumperk
  • Radek Pecha
  • 30 000 Kč
  • Brno
  • Krugel Exim CZ spol. s r.o.
  • 34 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Cyclist-friendly office
  • Valašské Meziříčí
  • SCHOTT CR, s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování

Comac jobs s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Grafton Recruitment s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., SH Job Partners s.r.o., O.K. solution, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., DAKO Brno, spol. s r.o., Manuvia Bonjob s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Opravář / Opravářka, Konstruktér / Konstruktérka, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Rekvalifikační kurzy v kostce

administrativní činnost den dokumentace formulář hledám IT kvalita měření náplň práce Ostrava OZP plat práce pracovní pracovník příspěvek společnost stravování týden ubytování výplata Zruč agent činnosti daný dokument dovolené kontrola kov náplň PR problém profi stav střední test záznam